Nikdy jsem ani nezapochybovala o své heterosexualitě. Tedy nikdy až do doby, než jsem si pořídila domů internetové připojení. Nejdříve jsem jen pomalu pronikala do internetového světa, používala jsem ho jako zdroj informací, které jsem potřebovala zjistit. Pak mě ale jako každého internetového nadšence začaly lákat chaty.
Nejdříve jsem chatovala na serverech, kde se řešily nějaké problémy, ale pak mě začaly lákat i erotické chaty. Strašně jsem se ale styděla tam zaregistrovat a napsat i smyšlené jméno. Chtěla jsem se schovat, abych rozhodně nebyla nikdy k poznání, a proto jsem se zaregistrovala jako muž. Vím, že to bylo asi hloupé, ale stalo se.
Nejdříve mi připadalo nepřirozené psát v mužském rodě i vystupovat jako muž, ale časem mě to začalo bavit. Koketovala a flirtovala jsem s mnoha ženami. A přestože bych nikdy nevěřila, že by bylo možné, aby mě vzrušovaly hovory se ženami, najednou jsem zjistila, že mě virtuální sex se ženou dokáže přivést až k orgasmu. Je to zvláštní sexuální zkušenost, ale není o nic horší než reálný sex s mužem, alespoň pro mě ne.
Samozřejmě jsem začala uvažovat o tom, že jsem skrytá lesbička, že se ve mně probudilo něco, co jsem nikdy netušila. Ale reálné živé ženy mě nijak nepřitahují. Když si však sednu za klávesnici počítače, všechny mé virtuální milenky mě silně vzrušují. Chtěla bych s tím přestat, protože si myslím, že to není úplně normální, ale nedokážu to.

K. S.

Je to normální, nebo ne? Máte nějaké podobné zkušenosti? Chodíte ne erotické chaty? Změnili jste někdy svou virtuální identitu? Napište nám své názory!
Reklama