V dnešní době pokroku a techniky nás každý den překvapují nové vymoženosti, které lidem zpříjemňují a usnadňují život. Před časem celý svět šokovaly přístroje, které posilovaly svalstvo, aniž by člověk musel vyvíjet vlastní aktivitu. Fascinující náhoda pomohla tomu, že nejen v oblasti body buildingu, ale i v sexu si budeme moci užívat, aniž bychom museli vyvinout minimální námahu.
Vědci z NASA vyvinuli nový model speciálních otočných a rotačních křesel pro dlouhé kosmické lety. Souhrou náhod byl při předvádění nového modelu přítomen i Jason Smart, designér firmy Happy Love, která se zabývá vývojem a výrobou erotických pomůcek. Slovo dalo slovo a Smart si odvezl z amerického Phoenixu smlouvu na výrobu oněch křesel, ovšem nikoli za účelem letů do kosmu, ale klienti jeho firmy se na nich budou vznášet na vlnách sexu a erotiky. Protože jsou křesla opatřena spoustou rozličných výsuvných modulů, na nichž astronauté mají napojeny kartáčky na zuby, tuby s potravou, ovladače palubních systémů, mikropočítače a další předměty potřebné pro kosmickou plavbu, technické řešení bylo nasnadě. Tyto výsuvné moduly opatřil podnikavý Smart nejrůznějšími drbátky, šimrátky a dráždítky. Křesla pak sestavil proti sobě na důmyslnou kolejnici a vše opatřil ovladači, které umožňují sexuchtivé dvojici, aby si užívala, aniž musí hnout jedinou končetinou, neřkuli celým tělem. Křesla se proti sobě pohybují rychlostí, kterou si klient navolí, a pro milostnou předehru je zde celá plejáda dráždidel, rovněž na dálkové ovládání. Jediný pohyb, který musíte na takovém stroji vykonávat, je mačkání tlačítek na ovladači, který držíte v ruce. Celý přístroj je nadto velmi vkusně vyveden v růžové barvě a rovněž přenádherně voní.
Agentura Wild Duck přináší zprávu o tom, že jediným problémem, který má Happy Love s uvedením nového výrobku na trh, je jeho vysoká spotřeba energie. Zákazníci nebudou podle Smartova mínění mít zájem o stroj s tak vysokým příkonem, proto uvažuje o tom, že celý přístroj bude fungovat na dynamo či na propan butan. V případě plynového pohonu by ovšem byl provoz vysoce riskantní, neboť v místnosti, kde se provozuje sex, je velmi výbušná atmosféra a místo letu do ráje by mohli milenci vyletět rovnou do povětří.

Pro Ženu-in Catherine Lovely, Phoenix
Reklama