Týden se zase chýlí ke konci a vy možná přemýšlíte, kam tuto sobotu vyrazit s dětmi na výlet. V ZOO jste byli minule, v lese je to nudí a na koupání to ještě není. Jestli jste z Prahy nebo z blízkého okolí, možná vás bude zajímat, že Milka slaví své 100. narozeniny v Karlíně.
Akce nazvaná „Milka na cestách aneb Zábavné odpoledne pro celou rodinu“ putovala v dubnu a květnu po městech českých a moravských, aby se nakonec zastavila i v Praze. Konkrétně můžete vzít své děti na fialové čokoládové odpoledne do prostor Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy – Karlínského Spektra. Začátek je ve 14 hodin a zábava bude pokračovat až do 18. hodiny večer.
Co vás a vaše ratolesti na odpoledni s Milkou čeká? Zábavné odpoledne plné her a kreslení o sladké ceny, nebudou chybět ani pejskové, kouzelníci a šaškové…a hlavně bude tady kravička Milka. Průvodcem odpoledne bude zkušený moderátor dětských show Petr Jančařík. Děti budou moci také navštívit „Milkárnu“, jakýsi mléčný bar, kde jim barmani umíchají lahodné nápoje z mléka.
Každé dítě, které přinese vlastnoručně namalovaný obrázek kravičky Milky, dostane dárek!
Vstup na čokoládovou akci je zdarma!