Už jsme se tady v tomto týdnu věnovali ženám, které příroda obdařila bujným porostem více, než jim je milo. Teď je tedy řada na pánech. Je logické, že zatímco žena s chlupatým poprsím bude sotva pokládána za krasavici a sexuální symbol, muž pyšnící se kožichem medvěda brtníka si pravděpodobně na přízeň obdivovatelek stěžovat nemůže.
Pramení to asi někde v dávné prahistorii, kdy si „samičky“ vybíraly vhodného partnera a otce svých potomků podle toho, zda je dostatečně mužný, silný a schopný. A huňatý porost nejen na bradě, ale také na rukou, nohou, prsou a třeba i zádech dával tušit, že onen chlapík je jistojistě dostatečně hormonálně vybaven k tomu, aby nejen plodil silné potomstvo, ale také je náležitě zabezpečil.
Chlupatí muži jsou prostě mužní. Musím říct, že mám hodně kamarádek a známých, které zarostlému muži dávají přednost před „holátkem“ a když má některá z nich nového partnera, ostatní se jí nikdy neopomenou optat, jestli je to huňáč. Přesto se ale vyskytuje i skupina žen, které muže-chlupáče, kterým se kožíšek dere z rozepjaté košile nebo výstřihu trička, ani trochu nevyhledávají. Naopak se jim líbí decentní, ulízaní, opálení krasavci, jejichž hruď „nehyzdí“ ani chloupek. Huňáči podle těchto slov nejsou ani trochu apetýtlich a jejich srst je pokládána za odpudivou. Proti gustu žádný dišputát, nakonec – ještě, že je tomu na světě tak, že někdo má rád holky, jiný vdolky. Aspoň se neservem o toho jednoho jediného Ideála. Ale stejně jsou ti chlupáči docela zajímavým tématem typicky ženských debat, co říkáte? :-)
Jsou podle vás chlupáči mužní, nebo vás jejich srst odpuzuje? Trochu to naťukla už Léthé ve flirtovacím auditoriu, ale zkuste se přidat i vy ostatní se svými názory a zkušenostmi.
Reklama