V neděli jsme oslavili svátek matek a už se nám blíží svátek dětí. Je sice až za tři neděle, ale určitě mi dáte za pravdu, že je na čase myslet na něj už teď. Třeba proto, že pokud vaše děti rády kreslí, mohou ke svému svátku vyhrát pěkný a sladký dárek s fialovou kravičkou Milka ve znaku. Společně se společností Kraft Jacobs Suchard jsme pro ně připravili výtvarnou soutěž, ve které se bude hrát o tři „kravičkové“ baťůžky Milka s překvapením a sedm čokoládových dárků Milka.

Mezinárodní den dětí s kravičkou Milka na www.zena-in.cz
Výtvarná dětská soutěž, kterou jsme pro vás a vaše děti připravili, začíná dnešním dnem a končí pondělkem 21. května 2001. Děti mají za úkol nakreslit nebo namalovat své pojetí fialové kravičky Milka. Obrázky označené jménem, věkem a adresou dítěte posílejte do tohoto data na adresu Žena-in, Kollárova 1, 186 00, Praha 8. Deset nejpovedenějších prací bude nejen oceněno výše zmíněnou odměnou, ale také bude k vidění na našem magazínu.

Milovníkům čokolády Milka a dobré dětské zábavy připomínáme, že stále pokračují zábavná dětská odpoledne Milka se soutěžemi, malováním a písničkami, která uvádí Petr Jančařík. Každé dítě, které na tuto akci přinese obrázek kravičky Milka, dostane dárek. V nejbližších dnech se s kravičkou Milka a čokoládovým odpolednem můžete setkat 19. května v Olomouci - DK Sídia, 20. května v Brně - Stadion Kounicova ulice a 26. května v Praze - DDM hl. m. Prahy, Karlínské spektrum.
Reklama