Milá redakce, vlastně jsem ani nechtěla původně nikam psát, ale třeba se někomu stalo něco podobného a může mi poradit. Mým problém je nevěra mého přítele. Byli jsme spolu a ještě s několika dalšími lidmi u nás na chatě, večer jsme si udělali mejdan, pili jsme a byla docela legrace. Já jsem byla už unavená a tak jsem si šla lehnout mezi prvními. Můj přítel to ještě s několika kluky a dívkami táhl dál.
Pozdě v noci mě ale probudily zvuky z vedlejší místnosti (podotýkám, že je tam jen tenká příčka). Nedalo se to splést, někdo se tam miloval. Mohla jsem slyšet skoro každé slovo, každý vzdech a k mému šoku jsem v tom muži poznala svého přítele. Prostě využil situace a vyspal se s jednou z našich kamarádek. Bylo mi z toho na nic. Do rána už jsem neusnula. Ale nic jsem neřekla. Nedokázala jsem to. Od té doby uplynulo už několik dní a já pořád cítím hrozný hnus a zklamání, nedovolím mu, aby se mne dotkl, a vymlouvám se, že to mám brzy dostat a mám PMS.
Nevím, co dál. Mám mu to říct a vyvolat na to téma debatu? Mám si to nechat pro sebe a zapomenout, odpustit? Jde to vůbec? Mám pocit, že už mu nikdy nebudu moci věřit. Co když to takhle dělá, i když nejsem nablízku? A to jsem si ho chtěla vzít! Poradíte mi někdo, kdo jste třeba zažili něco takového?

Lenka