Ani jsme se nenadály, na lyže v komoře se ještě ani nestačil usadit prach a už je tady máj. Čas lásky, jak se říká. Možná jste se i vy byla líbat u Máchy nebo pod rozkvetlou třešní, abyste neuschnula. Možná na vás ale letos nějak nikdo nezbyl nebo manžel neměl pochopení pro vaše májové „blbnutí“. Takže teď třeba máte náladu trochu pod psa, i když svítí vytoužené sluníčko, a říkáte si, že asi uschnete. Nic vás nebaví a slovo láska vás vyloženě rozčiluje? Tak je to jasné: potřebujete flirt. Potřebujete ho jako sůl. Uvidíte, že při pěkném flirtu pookřejete a svět bude zase růžový…
Na co byste při správném jarním flirtu neměla zapomínat? Za prvé, nemyslete si, že flirtovat musíte jen s jedním objektem zájmu, případně výhradně s hezkým nezadaným mladým mužem. Flirtovat můžete úplně všude, s kýmkoliv a za jakýchkoliv okolností. Flirt není vyznání lásky. Nebere se vážně. Je to jen takový bonbónek, třešnička na dortu povedeného dne.
Takže směle flirtujte ráno s řidičem autobusu, s vrátným u vás ve firmě, s kolegou i s nadřízeným, dokonce i s klientem na obchodní schůzce, můžete také flirtovat s učitelem vašeho dítěte (ale tady hodně opatrně!) nebo s prodavačem novin. Flirtujte s číšníkem v restauraci, s taxikářem nebo s tchánem. Ale nepleťte si flirt s otevřenou výzvou k sexu. Nemusíte si hned smyslně objždět rty jazykem nebo přehazovat nohu přes nohu v mini minisukni. Buďte usměvavá, laškujte, vtipkujte, pohrávejte si koketně s vlasy nebo se slunečními brýlemi. Noste sukně a šaty, protože ty z vás (podle názoru některých mužů) teprve dělají ženu. Buďte milá a přátelská. Uvidíte, že ostatní kolem vás jakoby rozkvetou. A hlavně rozkvetete vy.
Jen pozor na žárlivého partnera. Mohl by si vaše jarní rozkvétání vysvětlovat úplně nepatřičně. Takže na závěr jedno varování: raději neflirtujte, když jste s ním. Leda by objektem vašeho flirtovního zájmu byl on sám :-)
Reklama