Uvažujete o tom, že si domů pořídíte bezdrátový telefon? Cítíte se „svázaná“ telefonní šňůrou vašeho dosavadního přístroje? Chcete přenosný telefon, který je lehký, elegantní, snadno se obsluhuje, pamatuje si nejčastěji volaná čísla, má slušný dosah a má vynikající kvalitu zvuku? Tak nedělejte kompromisy a pořiďte si digitální bezdrátový telefon Kala od firmy Philips.
Telefon Philips Kala byl navržen tak, aby jeho obsluha byla co nejjednodušší, ale aby zároveň splňoval vše, co od něj uživatel požaduje (a třeba i něco víc). Jeho dosah je 300 m ve volném prostoru a 50 m v budovách, nadstandardní je i až osmidenní doba pohotovostního režimu sluchátka a dvanáct hodin hovoru bez nutnosti dobíjení. LCD displej, umožňuje sledovat pomocí ikon všechny právě prováděné úkony telefonu, jako je stav akumulátoru, paměti, intenzitu signálu a další. Vysoce kvalitní zvuk telefonu Kala je dán použitím Philips Crystal Sound technologie, která těží z dlouholetých zkušeností firmy Philips při vývoji špičkové audio a video techniky. Telefon Kala může sloužit i jako malá domácí „ústředna“, protože k němu můžete připojit až čtyři sluchátka, kam lze přepojovat hovory zvenku a nebo zdarma telefonovat v rámci jedné domácnosti.
Design telefonu Kala nezapře líbivý styl, kterým je Philips dnes už pověstný. Příjemným zpestřením jsou i dva další dodané rámečky základny, které se dají jednoduše vyměnit a tak přizpůsobit vzhled přístroje okolnímu prostředí nebo třeba jen vaší náladě. Tohle vám jiný telefon rozhodně nenabídne. A když ještě připočtete velmi zajímavou cenu (doporučená cena je 3 990 korun), pak už rozhodně není nad čím váhat.

Chcete mít telefon Philips Kala doma? Zkuste štěstí a zapojte se do naší nové soutěže na magazínu Bydlení Žena-in.cz!