Možná se bude zdát, že řeším něco, co mi vůbec nepřísluší, ale trápí mě jeden problém. Moji rodiče jsou už od mých dětských let rozvedeni, a zatímco táta si našel novou známost – kvůli ní se vlastně rozešli – máma nikoho neměla a já se obávám, že ani nemá. Ona se nám dětem tehdy, jak sama říká, věnovala naplno a na ni samu jí nezbyl čas, ale teď je už dávno situace jiná.
Obě se sestrou jsme už opustily domov, jsme vdané a žijeme vlastními životy a mamka zůstala úplně sama. Vůbec si nestěžuje, neotravuje nikoho svou osamělostí, nenutí nás, abychom ji chodily denně navštěvovat, ale mě to přesto trápí. Moc bych chtěla, aby žila plnohodnotným životem, do kterého partner a sex zcela jistě patří. Vždyť je ještě mladá, není jí ani padesát, je hezká a na lásku má ještě právo.
Chtěla bych s ní o tom promluvit, ale chybí mi k tomu odvaha. My jsme o sexu a lásce doma nikdy moc nemluvili a nevím, jestli by můj zájem o svůj sexuální život nebrala jako nepatřičnou drzost a vlezlost. Sestra má tytéž pocity, tak nevíme, jak do bude dál.
Poradí mi někdo, co bych mohla pro svou maminku udělat?

Vendula
Reklama