Letos na jaře se firmy s erotickým zbožím skutečně překonaly. Na velikonočním erotickém veletrhu Sexy Easter v Hamburku, se představilo mnoho evropských firem s erotickým zbožím s opravdu originálními výrobky. Naše zvláštní zpravodajka propátrala nejzajímavější nabídky a my vám přinášíme skutečné hot-tipy letošní sezóny.
Jednou z nejzajímavějších nabídek se představila firma Jolly Sex, která přinesla na velikonoční veletrh novou řadu vibrátorů. Jsou ve všech velikostech i tvarech, mají veselé barvy jara a nadstandardní službou je v tomto případě zabudovaný přehrávač hudby. V nabídce si může zákaznice zvolit jednu z melodií (včetně velikonočních), nebo dokonce nahrát svou vlastní skladbu. Vibrátor v chodu pak nejen vibruje, ale může hrát třeba „Hody, hody doprovody…“
Další nabídkou speciálně pro ženy je hit české firmy Venus eggs – Venušiny kuličky, které vzhledem připomínají kraslice. Mají tvar vajíček a ženy si mohou vybrat z mnoha vzorů, ať už z kraslic se vzorem voskové batiky, z tradičních malovaných vajíček z Moravy, nebo pro náročnější nabízí firma i kuličky zdobené vzory z nastříhané slámy.
Samozřejmě se nedali zahanbit ani výrobci prádla, na veletrhu se to doslova hemžilo latexovými korzety a podprsenkami se vzory narcisů a tulipánů a v nabídce pochopitelně nechyběly ani ony populární playboyovské zaječí kostýmky – roztomilá ouška a kalhotky s veselým ocáskem.
Aby nevznikl dojem, že jarní veletrh byl zaměřen pouze na výrobky pro ženy, musíme se zmínit i o nabídce pro muže. Tou jsou speciální velikonoční důtky, které tvoří bužírky v jarních barvách spletené tak, že připomínají pomlázku. Dalším tipem pro muže byla nová řada kondomů - jedná se o veselé prezervativy ve tvaru zajíčků nebo kuřátek, které jsou ozvláštněny vůní, a to buď vůní „jarní louka“ nebo pro silnější povahy novým parfémem „vařená vejce“.

Pro Ženu-in Amorosa Flagranti, Hamburk
Reklama