Nevím sice, jestli to sem patří, ale chtěla bych vám napsat něco, co mě právě teď hodně trápí. Zjistila jsem, že moje mladší sestra prodává svoje tělo. Má fotky na internetu a nabízí se tam jako nějaké zboží. Celá rodina si myslí, že sestra studuje v Praze a že si přivydělává na brigádě, jen já vím pravdu. Jsem z toho strašně zmatená a nevím, jestli mám být na ní naštvaná a nebo jestli se o ní mám bát a nebo ji litovat. Je jí 22 let, je dospělá a může si dělat, co chce. Ale proč zrovna tohle?
Přišla jsem na to úplně náhodou, když jsem ji jednou nečekaně překvapila v jejím pražském bytě a našla tam spousty drahých věcí a luxusního oblečení a tak. Ona není jen tak nějaká děvka, jak mi vysvětlila. Ona chodí zásadně s cizinci. A dokonce za nimi jede třeba i do Paříže, Londýna, Stockholmu a podobně, když si ji zavolají. Říká se tomu Escort a moje sestra si tak údajně přijde na veliké peníze.
Když jsem jí prosila, ať toho nechá, vysmála se mi a řekla, že nebude dřít někde v kanclu za pár tisícovek. Že si zvykla na své příjmy a že ji ta práce baví. Copak si myslí, že je nějaká Pretty Woman nebo co?
Vím to o ní už několik měsíců a strašně se trápím. Bojím se, že se jí něco stane, vždyť přece nemůže nikdy vědět, co je to za chlapy. A taky mám strach, aby se to nedozvěděli naši. Mámu by to zabilo. Určitě. Co mám dělat? Mám sestru přemlouvat? Mám ji nechat být a sledovat, jak si ničí život? Mám se někomu svěřit? Je toho na mě moc… a bojím se, že cokoliv udělám, bude špatně.

Libuše
Reklama