Na to, jak bydlí, jsme se zeptali Vladimíra Čecha, dnes snad nejpopulárnějšího moderátora v téhle republice. Vladimír Čech, který dvakrát týdně přiměje národ, aby na padesát minut přestal prát, mýt se a umývat nádobí. Přiková diváky před obrazovku, kde s démonickým úsměvem mystifikuje a zviklává soutěžící ve hře o milion. Jaký je, prozradil v on-line rozhovoru v našem magazínu, ale jak bydlí, to nám prozradí teď.
Kde bydlíte, v domě nebo v bytě?
Bydlíme v malém bytečku v Praze na Malé Straně. Kdybyste se stal milionářem, co byste na svém bydlení změnil? No, určitě bych si pořídil domeček. Dokonce už mám jedno místo vyhlídnuté, asi dvacet kilometrů od Prahy. Čím jsem starší, tím mám Prahu míň rád, tedy myslím jako místo na bydlení.
A teď jedna otázka na tělo. Kutíte doma?
To určitě ne. Spoustu věcí sice umím udělat, ale trvá dlouho, než se k tomu odhodlám. Moje žena mě do toho musí nutit a celá akce trvá desetkrát déle, než kdybychom si na toho někoho pozvali.
Máte doma internet?
Internet doma nemám, ale používám ho v práci, mám svoji schránku a chystáme se ho pořídit i domů, jenom musíme koupit nový počítač, ten náš by asi připojení nezvládl.
Poslední otázka – co doma nesmí chybět? Co dělá váš domov domovem?
Odpověď nám Vladimír Čech nakreslil. To sluníčko je prý jeho žena.