Kdyby se spočítal čas, který muži a ženy stráví denně telefonováním, určitě by z toho srovnání vyšly ženy vítězně. Nejen proto, že jsou dost často zaměstnány na pozicích, kde je přijímání hovorů i vytáčení telefonních čísel jednou z náplní práce, ale také proto, že telefonování je komunikování. A my ženy prostě potřebujeme komunikovat. Nebereme telefonní hovor jako nutné zlo, ale dost často je to pro nás zdroj potěšení, radosti až vášně. Ať si muži klidně kroutí hlavou a posmívají se, že není normální půl hodiny se přes telefon bavit s kamarádkou na 100 a 1 téma, nota bene, když se s ní obden vidíme osobně. Ať se rozčilují nad výší telefonního účtu. Pro nás je telefon prostě VĚC!
Určitě znáte ty situace, když jste doma, chystáte se žehlit, vařit oběd nebo pobíháte po bytě za neposedným batoletem, ale zároveň vám někdo volá. Potřebujete být mobilní, ale i ta sebedelší telefonní šňůra vás brzdí v rozletu. Co dělat? Buď počítat s tím, že budete muset hovor předčasně ukončit, protože se z vedlejšího pokoje ozve řev dítěte, jež na sebe strhlo hodiny s jelenem, či připálíte polívku… a nebo si pořiďte bezdrátový telefon. A protože jste žena, určitě vám záleží nejen na tom, aby perfektně fungoval, ale aby taky dobře vypadal a hezky se hodil do interiéru. A dobře se držel v ruce, případně se dal při hovoru šikovně umístit mezi bradu a rameno, aby se toho stihlo co nejvíc na jednou. A aby byl hovor velmi dobře slyšet. A aby se dobře ovládal, „dosáhl“ po bytě, ale i na terasu nebo na zahradu a aby vydržel v pohotovostním režimu nejméně 12 hodin…
V tom případě si pořiďte moderní bezdrátový telefon Kala 6120 z nabídky Philips. Za velmi příjemnou cenu tak budete mít doma elegantní, lehký a spolehlivý telefon a dokonce si můžete „hrát“ i s jeho image. K telefonu dostanete tři barevné vyměnitelné klipy na základnovou stanici, které můžete jednoduše vyměnit a přizpůsobit tak vzhled přístroje svojí náladě nebo okolnímu prostředí. Díky Crystal sound systému má telefon Kala dokonalý zvuk, jeho dosah je 300 m ve volném prostoru a 50 m v domě, můžete k němu připojit až 3 další sluchátka a telefon pak používat i jako jednoduchou ústřednu nebo „domácí telefon“ . Tak co, popustíte uzdu své telefonovací vášni? :-)

Více informací najdete na internetových stránkách věnovaných telefonům Philips.
Reklama