Každý z nás má své biologické hodiny. O tom není pochyb. Vědci už nám dávno potvrdili, že někdo je prostě od přirození sova a jiný zase skřivan. Někdo může být vzhůru do jedné ráno a je v pohodě, zatímco jinému padají víčka už kolem desáté večer. Normálka. Horší ale je, když se takovíhle dva jedinci potkají v posteli!
Znáte tu situaci? Jeden z partnerů (Sova) se celý natěšený a navoněný hrne z koupelny do ložnice v očekávání horkých chvilek a ten druhý (Skřivan)? Spí. Chrápe! Hnípe!!! „Dělá mi to schválně,“ lamentuje příchozí a snaží se svoji polovičku probudit a přimět k milostným hrám. Naráží ale na nezájem, ústícím leckdy až do nepříjemného bručení nebo přerůstajícím v otrávenou odpověď: „Nech mě, nevidíš, že spím?“ Neuspokojena a nespokojená se Sova přinutí k spánku a říká si, že se tedy aspoň po ránu pořádně prospí, když z toho sexu nebylo nic. Ale ráno, kolem sedmé hodiny, proloupne oči Skřivan a dostane choutky. Začne pošťuchovat spící Sovu a vábit jí k milování. Jenže – se zlou se potáže. Sova, která šla pozdě a ještě odmítnuta spát, nereaguje. Přetáhne si peřinu přes hlavu a i kdyby se před ní odehrával třeba striptýz, nemá teď v tuhle příšernou ranní hodinu na sex ani pomyšlení. Skřivan to ještě chvíli zkouší a pak si jde nafučeně dělat snídani. „Když není potěšení v posteli, tak se aspoň nadlábnu,“ říká si.
A tak to jde den za dnem… Tihle dva spolu bydlí, žijí spolu, jsou partneři nebo manželé, ale nějak se ne a ne sehrát v posteli. Jejich sexuální hodiny ukazují jiný čas. Míjejí se v čase a v prostoru.
Máte ze svého života podobné zkušenosti? Jak to řešíte? Máte recept na to, jak si seřídit sexuálního hodinky na jednotný čas? Poraďte ostatním!