Dnes končí čtenářská soutěž o nejveselejší nebo nejzajímavější erotický zážitek. Děkujeme za všechny vaše příspěvky a zde vám předkládáme tři nejlepší.

Horké chvilky s poklopcem
Stalo se to asi před třemi lety, když jsme s manželem ještě bydleli u jeho rodičů. Byli jsme tenkrát krátce po svatbě, strašně zamilovaní a chuť na sex jsme měli prakticky nepřetržitě. Měli jsme svůj pokojíček, takže jsme si ani nedělali starosti s tím, jestli jsou právě tchánovi doma, nebo ne. Obvykle k nám bez pozvání nevpadali. Až jednou… Seděli jsme u televize, já měla právě ruku v manželově poklopci a jeho mužství se tvářilo, jako že ano. Když se náhle rozrazily dveře a do pokoje vkráčel tchán, který si to hasil přímo k nám. Manžel v děsu popadl první, co měl po ruce, (byly to noviny) a podvědomým pohybem zakryl inkriminované místo. Bylo to strašně legrační, jak jsme tam tak seděli těsně u sebe, na klíně noviny a povídali si s tchánem, když jsme ještě před pár vteřinami měli docela jiné myšlenky. „Potřebuju Mladou frontu, nestihl jsem si přečíst sport,“ prohlásil manželův otec a sápal se po deníku. Polilo mě horko. Tak a teď to všechno rupne! „Ne, ne,“ koktal zrudle můj muž. „My si ještě potřebujem něco dočíst. Pak ti ty noviny přinesu, jo?“ Krve by se ve mně nedořezal. Tchán chvíli stál a přemýšlel, jestli to bez sportovního zpravodajství ještě chvíli vydrží, pak kývnul hlavou a řekl: „Tak jo.“ Odešel a my se na sebe podívali a strašně jsme se rozchechtali. Asi úlevou. Hrozící ostuda byla zažehnána. Erotické napětí také. Ale dodneška, když si na to vzpomeneme, musíme se té příhodě smát.

Gábina

Ztracené spodní kalhotky
Bohužel (nebo bohudík) se tenhle příběh nestal přímo mě, ale mojí kamarádce, a tak si jej dovolím s jejím laskavým svolením zveřejnit. Od té doby už uteklo spousta vody, ale i dneska se tomu smějeme jako malé holky.
Jako každý mladý člověk, i ona se svým přítelem řešila problém: KDE uskutečňovat svoje milostné hrátky? A protože jim škola končila dříve než pracovní doba jejích rodičů, rozhodli se, že půjdou k ní domů.
Hned po odemčení bytu následovala láskyplná bitva o nejrychlejší svlečení všech svršků, které lítaly všude okolo hlava nehlava a pak se ti dva v obývacím pokoji vrhli na gauč, kde se bez uveřejňování dalších podrobností oddali své mladistvé lásce..... Když bylo po všem, začali se oblékat a uklízet viditelné důkazy... leč vyskytl se malý problém. Ať hledali, kde hledali, nemohli najít její spodní kalhotky! Rozebrali celý gauč, nadzdvihovali koberec, jestli někam nezapadly, prošmejdili celý byt, ale nikde je nenašli. A protože do návratu rodičů zbývalo jen pár desítek minut, nedalo se nic jiného dělat, než se obejít bez nich.
A pak seděli v uklizeném obývacím pokoji před zapnutou televizí a čekali na příchod rodičů. První se vrátila maminka, a po pár zdvořilostních frázích nabídla, že si dají společně kávu. Odebrala se do kuchyně a požádala svojí dceru, aby jí pomohla. A když nalévala vodu do konvice, podívala se na ni a s jiskrou v oku a šibalským úsměvem jí pošeptala: „Víš, já taky bývávala mladá, a tak mám pro spoustu věcí pochopení, ale prosím tě, sundej ty spoďáry z lustru, než se vrátí táta....."

Happy

Láska za čtyři hodiny
Možná věříte na osud a občas se ve vás sevře pocit, že jste někde prostě měli v ten okamžik být, jinak že by to ani být nemohlo. Prostě řízení vašich kroků neovlivňuje hlava, ale cosi, co je mimo nás. Před osmi roky jsem jela z Olomóce vlakem do Prahy. Sedla jsem si do posledního kupé a za chvíli přišel docela pohledný mladík. Moc se mi líbil, tak jsem vzájemnou konverzaci uvítala s nadšením.
Byla to skvělá cesta. Měla jsem pocit, že si máme pořád co říct a vyprávět a protože naštěstí náš další spoluobyvatel kupé usnul, měli jsme cestu jen pro sebe. Za ty tři hodiny jízdy jsem byla docela rozlámaná, tak jsme si šli stoupnout do uličky, otevřeli jsme okno a dál si povídali. Pro mě to byla láska na první pohled. Pro něj asi taky (jak mi pak přiznal), protože jsem se otočila k němu a najednou byly naše obličeje tak blízko, že mě začal líbat. Vůbec jsem se nebránila, i když mi v hlavě bušilo, že ho vlastně vůbec neznám….
Můj příběh má báječný happy end, protože kdyby byl cestou nějaký tunel, určitě by naše erotické napětí došlo dál něž na líbání a jen vzpomínka na ty polibky mě usvědčuje v tom, že to byl můj největší erotický zážitek. Dneska, po osmi letech máme dvě holky a stále jsme spolu.

Hanka