Konečně je tady jaro nejen podle kalendáře, ale i podle toho, jak je venku. Jarní sluníčko však nejen hřeje, ale také odhaluje nepříjemné šmouhy na oknech a ukazuje prstíčkem paprsku na zahrádku nebo balkon a říká: „Tady by to chtělo nové kytky! A tady zase novou dlažbu!“ :-) Prostě určitě nejednu z nás právě v tyhle dny popadá šílenství zvané „jarní úklid“. Kromě toho nás jarní energie pudí přestavovat nábytek, kupovat nové doplňky a vůbec všelijak zkrášlovat domeček-byteček. A k tomu se ještě blíží ty Velikonoce…
Nemáte inspiraci? Chybí vám nápady? Chcete si přečíst něco nového o zařízení bytu, o novinkách mezi domácími spotřebiči nebo o tom, jak bydlí slavní lidé. Chcete se podělit o své vlastní zkušenosti a přečíst si příběhy o bydlení od ostatních čtenářek a čtenářů? Chcete se pobavit? Tak se začtěte do nového magazínu, který pro vás připravil váš magazín Žena-in.cz. Každý den pro vás připravíme jeden nový článek o domku, bytu, zahrádce, chatě - prostě o bydlení.
Co najdete v jednotlivých rubrikách? Jak bydlí hvězdy je úplně nová, ale určitě hodně zajímavá rubrika, ve které vám pomůžeme nakouknout do bydlení slavných českých i zahraničních osobností, nebudou chybět ani rozhovory s celebritami na téma bydlení, zahrada a interiér. Zajímavosti a tipy je rubrika, kde najdete články o novinkách a zajímavostech v oblasti bydlení. Interiér nabídne rady a tipy rady, jak si jednoduše zútulnit a vylepšit byteček. Rubrika Pomocníci v domácnosti přináší články o pomocnících, kteří mohou ženě zpříjemnit domácí práce, od nejmenších spotřebičů až po ty největší doma i na zahradě. Dům a zahrada je rubrika, která nabízí články týkající se domů, chat i chalup, zahrádky a balkónu. Srandy jsou srandičky, vtípky a odlehčené články na nevážná témata z oblasti bydlení. Příběhy jsou prostorem i pro vás. Posílejte nám svoje příspěvky na téma bydlení v domku nebo v bytě, soužití s lidmi nebo se zvířaty, zahradničení nebo vylepšování bydlení a podobně. Podělte se s ostatními čtenářkami magazínu o své zkušenosti. Kromě toho jsme pro vás připravili atraktivní soutěže a zajímavé ankety, které také najdete ve svém novém internetovém magazínu o bydlení.
Bydlete se Ženou-in!