To, že jsou holčičky jiné, než chlapečci, to každý ví. Ale jsou holky, které už odmala dokáží plnit svou ženskou úlohu na jedničku.
Taková holčička vypadá jako každá jiná, ale už od prvních plenek má tatínka, dědečky i strýce obtočené okolo miniaturních prstíků. Není krásná, ale koulí očima tak dovedně, že smí to, co nikdo jiný v domácnosti. Na svých nejbližších mužských příbuzných nacvičí taktiku, kterou bude v průběhu dalšího života uplatňovat na všech příslušnících silného pohlaví.
Zatímco ostatní holčičky budou jezdit na saních a pak si je budou tahat nahoru, sexyholky už ve školkovém věku dosáhnou toho, že chlapečkové se budou rvát o to, aby jim směli jejich sáňky vyvézt. V první třídě se o ně budou kluci prát vzadu za lavicemi a ochotně jim odevzdají nálepky, svačiny, úkoly… - za jediný úsměv bezzubých úst.
Sexyholky mají dobré známky z matematiky, ne proto, že jim to víc pálí, ale proto, že kluci se můžou přetrhnout, aby jim při písemce poradili. Sexyholky nemají odřená ramena od školních aktovek, protože si je nikdy nenosí samy. Sexyholky si nenosí samy ani lyže, brusle, ba ani igelitku na koupák. Koupou se v klučičím obdivu jako v bazénu a proplouvají životem snadno a bezpečně – to proto, že mají za sebou vždycky houf přeochotných statečných ochránců.
Sexyholky to umí válet s každým, chlapi je žerou a holky je obdivujou. Pro kouzlo jejich osobnosti jim procházejí neuvěřitelné věci, a když vyrostou, jejich manželé a partneři jim snadno uvěří, že mají alergii na prach při luxování nebo že při mytí nádobí je přepadají takové deprese, že to prostě nemůžou vykonávat. Sexyholka nikdy neukazuje svou sílu a své schopnosti, které bezpochyby má, raději si fňukne a zavzdychá – však on už to za ní někdo vyřeší.
Jestli máte dceru, snažte se v ní vlastním příkladem nebo alespoň důslednou výchovou vychovat sexyholku – bude žít fajn život a vy budete mít radost. Jestli jste tchýně a máte za snachu sexyholku, nesnažte se vidět to, jak si vašeho nynánka ochočila, vemte si z ní příklad a otáčejte si okolo prstu vlastního manžela :-)
Reklama