Za pár dní tu máme svátek Valentýna, ale vám se možná nebude chtít s vaším miláčkem vyrážet někam do víru noci. Třeba si raději uděláte hezký večer v klidné atmosféře domova. Co takhle si například pustit video? Jestli jste ještě neviděli film PLÁŽ s Leonardem DiCapriem v hlavní roli, můžete to udělat právě teď.
Podle stejnojmenného bestselleru natočil tento film v roce 2000 režisér Danny Boyle, známý například svými snímky Trainspotting nebo Extra život. Podle jeho slov nabízí film Pláž dva druhy zážitků: romantiku a hledání spletitostí morálních zásad i protikladů. O čem film Pláž je? O mladém Američanovi Richardovi, který hledá dobrodružství a nové zážitky. Při své cestě do Thajska se seznámí s francouzským párem (Guillaume Canet a Virginie Ledoyenová) a podivínem Daffym (Robert Carlyle), který mu vypráví o tajném ostrově s pláží, na níž ještě nevkročila žádná noha turisty. Co se bude dít dál? Nechte se překvapit. Prozradíme jen, že film je velmi napínavý a čeká vás zde mnoho překvapení.
Nenechte si ujít další herecký koncert božského Lea, který se k filmování dostal ve čtrnácti letech a dnes patří k nejvyhledávanějším a nejlépe placeným americkým hercům. Z filmů, kde v poslední době nejvíce zazářil, jmenujme například oscarový Titanic nebo moderní verzi dramatu Romeo a Julie.
Chcete vidět Pláž? Zúčastněte se soutěže na hlavní straně, do které věnovala videokazety společnost Bonton Home Video!