Beran (21.3. – 20.4.) Letos utužíte vztahy, na kterých vám záleží, pokud jste nespokojeni v současném vztahu, nemyslete na něj, osud vám do cesty přivede někoho lepšího. Pokud chcete být ještě úspěšnější, nezapomínejte na city svého protějšku a zabývejte se jimi. Nesoustřeďujte se jen na sebe a na své cíle a uvidíte, co vám všechno hvězdy nadělí. Jinak krizovým měsícem bude březen, láskyplnými měsíci červen a červenec. V létě se rozhodně těšte na lehký, ale euforický románek!
Býk (21.4. – 21.5.) Letošní rok je rokem pro nové lásky, ale i pro nová rozhodnutí. Stagnace se stane hnacím motorem pro nové zážitky a nové známosti. Nechte se vést osudem, stejně je to ta nejlepší cesta, kterou nemá cenu odvracet. Dejte si pozor na žárlivost, která by vás mohla vyvést z míry, ale nepůjde o nic vážného. Zejména dobré partnerské vztahy pokvetou letos s rohatými znameními. Dobré období pro milenecké vztahy začíná už v únoru!
Blíženci (22.5. – 22.6.) Svou pozici budete muset upevňovat už od začátku roku. Letos se vyvarujte situací, kdy budete rozpolcení v lásce a nebudete vědět, komu patří vaše srdce. Raději se neřiďte tolik citem, ale více rozumem. Hrozí vám neuvážené rozhodnutí. Jinak to ale bude rok plný nových zážitků a zejména v období vašich narozenin kolem vás bude poletovat neúnavný Amor a nejspíš jeho šíp nemine cíl. Takže se máte na co těšit! Nejlepší erotické období bude srpen až září.
Rak (22.6. - 22.7.) Pokud nejste zadaní, letošek vám na rozdíl od let minulých přichystá ideální podmínky pro sňatek s někým, na koho už dlouho čekáte. Pokud zadaní jste, vaše vztahy se buď velice zlepší nebo najdete nový, plnohodnotný vztah. Nic ale nebude zadarmo, musíte se v mnoha věcech přičinit, ale konstelace hvězd je skvělá, takže neváhejte a začněte pokud možno hned. Pokud se jedná o milence, nadále budou převažovat cizokrajní krasavci zahalení tajemnem. Krize hrozí v dubnu, zlepšení v květnu a vrchol lásky na vás čeká v říjnu.
Lev (23.7. -22.8.) Budete toužit po změně, a to zejména na jaře. S prvními jarními větříky ucítíte volání dálek a bude pro vás problém se zařadit do normálního běhu života. Klidně se nechte unést, vyražte na nějakou cestu, kde potkáte někoho, kdo částečně uspokojí vaše touhy. Jen berte na vědomí, že to nemusí být trvalý vztah! Ten nenajdete nikde jinde než na domácí půdě. Měsíce úspěchů v lásce jsou květen, červenec a prosinec. Krize může nastat v březnu a v říjnu.
Panna (23.8. - 22.9.) Romantické povahy si letos přijdou na své. Vaše nové vztahy mohou doletět až do kosmických výšin, jen je musíte uhlídat, aby vám nespadly zpátky na zem. V tomto roce se nemusíte obávat otevřených citů, klidně vsaďte na čestnost a pravdu. Pokud se vám stane v lásce něco špatného, berte to jako řízení osudu a zjistíte, že vše špatné je opravdu pro něco dobré a krátké zklamání vás povznese někam daleko výš. Hlavně muži ve znamení berana a střelce budou pro vás oporou. Klidné měsíce budou leden, květen, srpen, žhavé červenec a prosinec, krize hrozí v únoru a listopadu.
Váhy (23.9. - 23.10.) První půl rok budete mít pocit těžké práce, která vás ubíjí a je zbytečná. Vydržte to, vše kolem vás se jako mávnutím proutku obrátí k dobrému začátkem léta. Věřte v minulost, vynoří se někdo, na koho jste dávno zapomněli a kdo vám přinese mnoho nečekaných vzrušujících zážitků. Uvidíte, že stará láska nerezaví a klidně stavte zámky ve své fantazii. Měsícem, kdy se vám bude dařit v záletech, bude květen a září. Jen pozor na možné aféry a skandály! Varujte se toho, je to ve hvězdách!
Štír (24.10. - 22.11.) Po loňském náročném maratonském běhu za něčím, co jste možná ani nedoběhli, bude letošek zklidněním. Urovnají se vám rozvrácené vztahy, najdete nové naděje a pocity jistoty, které budou ze začátku křehké, ale vašim přičiněním budou sílit. Také rozvoj v milostné sféře bude veliký. Letos dostanete tolik nabídek k sexu, co se vám za posledních pět let nestalo. To povýší vaše sebevědomí, ale čert nikdy nespí, myslete i na trpké chvíle a važte si toho, co máte. Dobrými měsíci budou leden, srpen, říjen, krize hrozí v květnu a v listopadu.
Střelec (23.11. - 21.12.) Skoro celý rok budete ve víru vášní, až se vám z toho bude točit hlava. Vytvoříte si několik platonických vztahů, z nichž některé budete prožívat i reálně se vším všudy. Hvězdy ale radí udělat si ve všem řád a pořádek, jinak se z vášně stane chaos a hrozí i deprese. Koncem roku si ale vybudujete konečně své stabilní postavení a vaše touha po svobodě najde klid. Spolehlivými pro vás budou berani, váhy a blíženci. Vyvarujte se vodnářů a štírů! Dobré měsíce budou duben, červen a prosinec, krize hrozí v únoru a v listopadu.
Kozoroh (22.12. - 20.1.) Vaše úspěchy v lásce kráčejí ruku v ruce s pracovními úspěchy. Stresy v zaměstnání budou přímo ohrožovat i vaše vztahy, tak si na to dejte hned na začátku pozor, jinak vám hrozí nepříjemné rozčarování. Velkého úspěchu dosáhnete svou diplomacií a intuicí, kdy dokážete zabránit hrozící pohromě. V létě se před vámi rýsuje žhavé setkání, které bude sice krátké, o to však intenzivní. Možná vás letos i někdo požádá o ruku, takže zvažte, jestli by vám změna stavu neprospěla. Dobré měsíce jsou leden, únor, červenec a říjen, za moc to stát nebude v březnu a v srpnu. Vaším sympatickým znamením bude lev, rak a kozoroh.
Vodnář (21.1. - 20.2.) Tento rok pro vás bude neobyčejně plodný. Plodný dokonce i ve smyslu nového přírůstku do rodiny. Zlepší se vám finanční situace, vaše vztahy v lásce pokvetou jako nikdy před tím. Spousty setkání, které budou pro vás přínosem. Jen neztrácejte hlavu po malých prohrách. Jde o to druhý den ráno vstát a začít znova. A to všechno se vám podaří. Hlavně začátek roku bude startem pro vše nové. Dobrými měsíci budou únor, březen, duben, klid zůstane v červnu, krize by mohla přijít v srpnu a listopadu.
Ryby (21.2. - 20.3.) Pokud hledáte něco nového a inspirativního, dočkáte se po letních prázdninách. Jinak bude začátek roku spíše stagnovat a vy budete mrzutí z očekávání nějakých změn, které nepůjdou tak rychle, jak byste si představovali. Budete muset obětovat víc, než jste si dnes ochotní připustit. Pokud to ale vydržíte bez jakýchkoliv násilných a nepředložených situací, zvládnete vše a na podzim sklidíte i s úrokem vše, co jste zasili. Pozor na zálety, dobré období pro milenecké svazky bude až v říjnu, dřív by to bylo fiasko. Dobré měsíce nastanou až v září a budou trvat až do konce roku, jinak to nebude nic moc. Souznějící znamení pro vás jsou ryby, býk, střelec a kozoroh.