Nejprve si musíte vyhlédnout „obět“ a vymyslet strategický plán. Akce, které činíte spontánně, se ne vždy setkají s úspěchem. Pokud najdete toho, koho chcete sbalit, můžete vydedukovat, jak na něj a co navlíknout na udičku. A pak už se jen musíte přičinit, aby se rybička lapila. Pokud se nelapí hned, promýšlejte, jestli jste přece jen něco nepodcenily a co je ještě důležité podchytit. Průběžné přehodnocování vám pomůže vypilovat správnou strategii útoku.
Ženské zbraně jsou jednou z nejdůležitějších součástí správného lovu. Kdo se nepřičiní, nemůže počítat se stoprocentním úspěchem. Čekat někde v koutě s tím, že ten pravý si vás najde sám, je přinejmenším hloupost. To by pak čekání na lásku mohlo dopadnout jako čekání na Godota (který stejně nikdy nepřišel) nebo na vlak (který buďto nepojede, nebo jel jinudy). Prostě i tady platí heslo: Připravenému štěstí přeje. A každá žena má své osobní specifické zbraně. I když někdo trpí nedostatkem sebevědomí, při balení je ta správná chvíle „pochlapit“ se a přemoci své svazující pocity. Nakonec, pokud neuděláte nic, nemáte sice co ztratit, ale zároveň ani co získat. A to by přece byla škoda, ne?
První dokonalou ženskou zbraní na omámení toho, koho jste si vyhlídla, je šarm a ženskost ve všech podobách. Snažte se dávat najevo své sympatie nenásilnou formou. Oční kontakt, klopení řas, letmý dotyk a podobně. Ale v důsledku mu musí být jasné, o co vám jde. V některých případech by si totiž mohl myslet, že předmětem vašeho zájmu není on, ale jeho odstávající límeček. Na to pozor! Pokud si vedete správně a on pochopí, že vás přitahuje eroticky, zahajte útok. Podle typu muže zvolte lehce manipulující nátlak a snažte se ho dostat do svých osidel stůj co stůj. A ženy jsou (na rozdíl od zaslepených mužů) manipulátorky jedna báseň, takže směle do toho! Jediná spontánní akce, která se povoluje, je využití tělesného kontaktu při tanci, případně u stolu – ale neomotávejte se kolem něj příliš (nejste lijána) a pokud máte po pár skleničkách tendenci sedat pánům na klín, tak buď moc nepijte, nebo si vyberte jen jednoho…
Využijte možnosti proměny. Díky přesně cílenému oblečení (upnuté modely, výstřihy, krátké sukně, boty s podpatkem, náhodně se rozepínající knoflíčky, výstřední barvy…) a líčení se můžete proměnit z šedé myšky v ženu-vamp. Pravdivé je tvrzení, že každá žena je krásná. Jen musí přijít na to, jak to udělat. Ne nadarmo je třeba občas změnit účes, barvu vlasů, make-up, šatník. Vždycky se najde nějaký prostý fígl, jak zakamuflovat nedostatky, které vám připadají nemožné. Často taková radikální změna přinese očekávané ovoce.
Muži jsou často opravdu v rozpacích, když jim v nějaké vhodné chvíli řeknete něco jako „Víš, že jsi úžasný?“ nebo „Mám ráda takové muže, jako jsi ty!“, „Vzrušují mě schopní muži!“, „Už dlouho jsem se takhle nepobavila.“…. Je mnoho možností, jak mužům nečekaně polichotit. Účel světí prostředky a vy je tak dostanete, kam chcete a potřebujete. Předběhnete tím ostatní potencionální lovkyně, které vsadily na vyčkávání. Někdy to začne jako flirt, ale za chvíli je oběma stranám jasné, že půjde o víc…
Tak lovu zdar!