Koupelna představuje hned po ložnici velice erotickou místnost. Pokud vás zrovna nebaví trávit sexuální radovánky stále v posteli a chcete si zpestřit erotické zážitky, určitě vaše kroky plné vášně zamíří do koupelny. Tady vlastně sex nejčastěji začíná. Protože je se sexem úzce spjatá hygiena, začátek milostné předehry přímo volá po smyslných a erotických dotecích pod sprchou nebo ve vaně. Pokud zrovna vlastníte velkou „erotickou“ vanu, kam se vejdete pohodlně se svým přítelem, nemusíte z ní ani vylézat a můžete si všechno užít v teplé vodě. Milování v koupelně je ale i pro ty, kteří mají vanu normálních rozměrů – i když ve dvou je to trochu stísněné, ale je to zase tělo na tělo. Zkrátka nemusí přijít ani ti, kteří mají jen sprchový kout. Ten má na rozdíl od malých či velkých van výhodu v tom, že se láska a erotika dá provádět přímo pod tekoucí vodou a ve stoje. Bez sexu v koupelně se neobejde žádný pořádný zamilovaný film a správně romantické a elektrizující scény se odehrávají právě pod sprchou. Na rozdíl od milování ve vodě v přírodě si sex v koupelně vychutnají i ty nejčistotnější povahy, které se v přírodních vodách obávají možné nečistoty a nákazy. A co si budeme povídat, takový koupelnový sex navíc provází pocit nevšedního zážitku na rozdíl od sexu v klasických peřinách.
Na vnímání erotiky v koupelně působí i barvy dlaždiček a stěn. Růžové, meruňkové a broskvové barvy navozují romantiku a působí lahodně a teple. Bledě modrá nebo zelená vyznívají chladně a přímo volají po objetí a potřebě zahřátí. Vanilková žlutá povzbuzuje chuť - a to nejen k jídlu! Jen trochu pozor na fialovou, která je sice krásná, ale je to barva duševního klidu a může tlumit vášně.
Pokud si zrovna zařizujete koupelnu, určitě si můžete vybrat z mnoha typů a velikosti dlažeb, které vám nabízejí velmi atypické a elegantní řešení. Pokud máte v koupelně vysoký strop, vymalujte ji spíš tmavšími barvami, které opticky sníží výšku stropu a naopak. Bílá vana a bílá dlažba krásně ladí s barevnými stěnami a doplňky. Rada pro super romantiky: Vlastníte-li akrylátovou vanu, svíčky raději dejte do svícnů, každá jiskra vám na povrchu vany může napáchat propálenou škodu! Takže plovoucí svíčky raději vynechte!
Máme pro vás tip! Místo, kde každá tvář vaší osobnosti bude upokojená s nabídkou všeho, co do koupelny patří. Ať už ve vás dříme romantička, potřeštěná průzkumnice, snobská dáma nebo sladká princezna, určitě si vyberete z nabídky dlaždic, krásných van, umyvadýlek a neobvyklých baterií v prodejně Keramika Praha na Bělohorské ulici č. 277/a v Praze 6. Můžete si i zavolat a informovat se o nabídce a poradit se svými představami na čísle 02/302 44 82

Článek jsme připravili ve spolupráci s bytovou architektkou Ing.arch. Danou Hejbalovou, www.flystyle.cz