Moderní ložnicový nábytek – to je návrat k tradičnímu přírodnímu materiálu – dřevu. „Nosí se“ jak tvary klasické, tak i jednoduché linie. „In“ je také kombinace materiálů – například dřevo s kovem. Kromě samotného vzhledu je důležité neopomenout i prostorové a rozměrové aspekty. Doba, kdy jste se museli vejít do krátkých a úzkých postelí, je minulostí.
České a moravské ložnice jsou více než srovnatelné s obdobnými výrobky, které se k nám dovážejí. Nejvíce jich najdete ve Studiu zdravého spaní® firmy JMP, s. r. o., která je největším prodejcem ložnicového nábytku z přírodního dřeva od tuzemských výrobců. Prodejny můžete navštívit v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.
V nabídce Studií JMP najdete více než tři desítky základních typů ložnicových sestav a další desítky variant a možností provedení - jak pro dospělé, tak pro děti. Nejprodávanější jsou sestavy ze smrku nebo borovice, v poslední době se zvyšuje zájem i o ložnice z tvrdších dřevin - buku a dubu. Ložnicové sestavy jsou variabilní a u některých typů je možno zhotovit i atypické díly. Samozřejmostí jsou u většiny nabízených postelí prodloužené délky nad 200 cm. V populaci přibývá dlouhánů a zdravá postel by měla být minimálně o 20, lépe o 25 cm delší, než je výška postavy. Vždy je lepší mít o několik centimetrů užší průchod v místnosti než strávit část života v příliš malé nebo krátké posteli. V nabídce jsou i méně obvyklé šířky postelí – např. 120 nebo 140 cm. Takové šikovné „jedenapůllůžko“ skýtá maximální pohodlí pro jednoho i možnost přespání pro dva. Širokou postel můžete pořídit i do dětského pokoje nebo naopak pro seniory – v tomto případě je vhodná i vyšší postel vybavená např. ručním nebo motorovým polohováním. Naopak malé prostory pro spaní pomůže vyřešit sklápěcí postel nebo rozkládací lůžko.
Na místě ve Studiu JMP si také můžete vybrat vhodný typ roštu nebo matrace. Pokud chcete to nejlepší, pořiďte si systém VALTY® – ortopedický rošt a matrací. „VALašské rošTY“ se vyrábějí na míru postele a podle váhy budoucího spáče. Jedná se o individuálně konstruované lůžko, které nabízí výběr z více než 250 vzájemných kombinací tvrdostí roštů a provedení matrací. V nabídce jsou také kaučukové, pružinové a pěnové matrace i klasické lamelové rošty. Pokud si vyberete, zboží můžete pořídit také na splátky.
Kompletní nabídku Studia zdravého spaní® JMP najdete na internetu na adrese www.jmp.cz. V měsíci březnu můžete navíc prostřednictvím internetu na této adrese nakupovat výhodněji než obvykle!
Reklama