Jsem „starý“ morous a nestačím se divit. Přečetl jsem si vaše rady, jak udělat chlapa spokojeným, a na první pohled se zdá, že (ač s nadsázkou) máte v článku o tom, jak nás utáhnout na vařený nudli, pravdu. Ale já osobně bych ženskou, která se tak chová pořád, nesnesl.
Víte jak to chlapovi připadá, když se ho ženská pošestý ptá, co je to offside, a přitom je poznat, že se (ač jí to vůbec nezajímá) ptá jen proto, aby se „zavděčila“.
Když se směje vtipu, po kterým by měla být spíš lehce aspoň naoko uražená, aby bylo proč se udobřovat?
Když vám pořád dokola opakuje, jakou máte krásnou postavu a jak jste chytrý - a to i v okamžicích, kdy jste si na 100% jisti, že tomu tak v tu chvíli není.
Nebo vás obdivuje za to, že jste tu obrovskou skříň dokázal vynýst sám až do bytu a přitom to byl její nápad, aby ta věc patřící spíš na smeťák trůnila v rohu obýváku?
A s tou pomocí to taky není vždy tak jednoznačné. Když vás vaše vlastní žena popadesáté prosí o to, abyste místo ní zaparkovali auto do místa tak na dva autobusy. A přitom ho nechá roztomile nezamčené uprostřed ulice blokujíc oba jízdní pruhy a řadu nevrlých řidičů. Nemáte zrovna pocit, že to vaši lásku utvrzuje.
A s tím milováním je to skoro pravda – vaše žena však nesmí v opilosti svým kamarádkám v zasvěcené šeptanořvané diskusi vyprávět nejen své skutečné orgasmy, ale i ty hrané – když ji bolí hlava a nechce se jí toho chlapa naštvat.
Nemějte mi zazlé tenhle příspěvek do diskuse. Ne všechno výše jmenované se stalo mně. Ale pokud se budete chtít řídit tím, co daly holky z redakce do článku, nejdřív se jich zeptejte, jestli to doma aplikují a jak jim to funguje :-)

Krize