Která s nás by nechtěla, aby jí ležel u nohou příjemný a věčně dobře naladěný chlap? Myslím, že tuhle taktiku měly dost dobře zmáknutou naše babičky a že za cenu malilinkaté přetvářky a milosrdné lži dokázaly udělat z našich dědečků poslušné beránky. Ženská taktika je věc nelehká, ale kdo jí jednou zvládne, může si pískat. Tady je jen několik doporučení, kterých byste se měla držet, pokud chcete, aby z vás byl celý pryč.

Dávejte nadšeně najevo, že vás zajímá všechno, co dělá
Ať už je to sport, koníčky nebo práce, snažte se neustále nadšeně projevovat zájem. Ptejte se, jaká návnada se používá na okouny, co znamená offside nebo jak se daří jeho projektu. Pokud hraje hokej, zajděte se podívat na utkání, kde hraje, i kdybyste tam měla zemřít nudou.

Smějte se jeho vtipům
Ale buďte opatrná, ať to nepřeženete! Když se budete hihňat jako puberťačka všemu, co řekne, nebude si o vás asi myslet nic lichotivého. Prostě jen sledujte, když vypráví něco vtipného, duchaplného nebo utrousí ironickou poznámku a svým úsměvem dejte najevo, že je „fakt dobrej“. Nikdy neříkejte: „Tenhle vtip už jsem slyšela snad stokrát!“

Obdivujte ho
Říká se, že na každém člověku se dá najít něco pozitivního. Tak nebuďte líná a hledejte. Jakmile něco takového najdete, hned mu to pochvalte. Nezáleží na tom, jestli to budou jeho znalosti počítačových sítí, bezvadná orientace ve značkových vínech, vynikající fyzička, romantická duše nebo kučeravé vlasy. Lichoťte a lichoťte… i muži to mají rádi.

Pochvalte ho za to, co dělá
Cokoliv pro vás udělá, byste měla ocenit slovy uznání. Když vám přinese snídani do postele, vezme vás na večeři nebo stluče poličku, vždy mu řekněte, jak je to skvělé. Vyjádřete uznání nad jedinečnou chutí kávy, kterou vám uvařil. Pochvalte výběr restaurace, do které vás vzal. Nebojte se mu říct, že čas, který jste strávila v jeho přítomnosti byl super. (I když nešlo všechno podle plánu a vyprodali vám lístky do kina nebo váš oblíbený bar, kam jste se těšili, byl v rekonstrukci, řekněte, že to nevadí, protože je vám s ním dobře.) Jestli vám vydlaždičkuje koupelnu nebo sestrojí poličku, prohlašujte, že jste něco tak krásného ještě neviděla…

Řekněte mu, že se vám líbí
Určitě byste s ním nic neměla, kdyby se vám na něm něco nelíbilo. Tak se nestyďte a pochvalte mu široká ramena, smyslné rty, sportovní postavu nebo jiskrné oči. Uvidíte, jak se bude tetelit blahem.

Označte ho za skvělého milence
Možná jste to netušila, ale chlapi mají rádi, když jim ženy pochválí sex. Není třeba se stydět. Významnou součástí jejich vlastního uspokojení a dobrého pocitu je vědomí, že uspokojili svou partnerku. Nebojte se mu říct, že je výborný milenec…(Pokud to teda je pravda.)

Požádejte ho o pomoc
Velmi důležité: Nesnažte se za každou cenu vypadat, že víte a umíte všechno, i kdyby to nakrásně byla pravda. Muži milují situace, kdy vám mohou s něčím poradit, pomoci nebo něco vysvětlit. Poskytněte jim tu rozkoš a nezapomeňte občas utrousit poznámku typu: „Ty jsi ale šikovný!“ „Jak tohle všechno víš?“ „Co bych si jen bez tebe počala?“ Pozor i zde nepřehánět – hrozí ztráta důvěryhodnosti.

A nebo nic z toho nedělejte, ale pak se nedivte :-)))))