Když jsem si pročítala diskuzi v auditoriu o sexu, napadlo mě trochu „provětrat“ jedno téma, které ženy často řeší ať už se svým milencem, nebo se svým stálým partnerem. Je to otázka orálního sexu (kouření, felace..), který, jak se zdá, muži tak milují a vyžadují. Zatímco 99% mužů touží po orálním sexu a někteří si nedovedou představit, že by jejich milenka orální sex odmítala, ženy mívají k této sexuální praktice někdy dost odtažitý vztah.
Muži mají ve valné většině k orálnímu sexu kladný vztah, berou ho jako nejerotičtější věc, která je dokáže nejvíc vzrušit. Někteří muži dávají dokonce přednost orálnímu vyvrcholení před normální souloží. A téma polykání či nepolykání mužského semene je pro chlapskou část světa něco, co by vynášeli do nebes. Lépe řečeno takovou milenku. Muži obecně raději dávají průchod jiným než „normálním“ sexuálním praktikám, ale také často dokáží vytvářet nepříjemný tlak na své partnerky, kterým můžou jejich snahu poznat něco, co neznají nebo doposavaď nechtěly, znepříjemnit nebo zhnusit. A co pokládají muži za největší potěšení? Orální sex až dokonce! Ale mužů, kteří se toho konce opravdu dočkají, asi podle statistik moc nebude…
Ženy jsou v otázce felace většinou zdrženlivější. Ne každá se nadšením vrhá do světa mužských orálních orgasmů. Je několik věcí, které mnoha ženám brání v nadšení pro „kouření“. Za prvé je to samotný postoj k orální erotice. Ženy se obecně víc stydí, mají pocity svázanosti a déle jim trvá se zbavit těchto předsudků. Některé je nepřekonají nikdy a budou jim tyto věci vždycky nepříjemné a „proti srsti“. Řada žen je schopná vykonávat orální sex jen s tím, koho opravdu milují, s kým jsou citově spjaté. Další (neméně důležitou) překážkou pro ženy může být nedostatečná hygiena. Představa orálního sexu s někým, kdo se před tím neumyl (nedejbože delší čas neumyl) asi jasně vyvolá pocit zvracení a nemožnosti dotyku, natož pak ústy. I když, proti gustu, žádnej dišputát :).

Jaké máte vy zkušenosti s orálním sexem? Napište svůj názor pod článek nebo do „sexuálního“ auditoria.