Budete slavit Valentýna? Rozhodli jste se, že tentokrát zůstanete doma a užijete si romantický večer ve dvou? Nechcete, aby se něco pokazilo? Tak si přečtěte sedm valentýnských rad magazínu Žena-in.cz, které vás provedou všemi úskalími valentýnského večera i noci. Ať to stojí za to!

1. Aranžmá - na Valentýna je každý kýč dovolen a tak se nestyďte popustit uzdu své fantazii. Vystříhejte z papíru a z alobalu srdíčka, rozvěste je všude po bytě, poličky posijte vázami s čerstvými květinami, neuškodí sošky andělíčků, plyšoví mazlíčci a polštářky ve tvaru srdce. Čím víc, tím líp.
2. Vůně - pokud zahalíte tento večer do toho správného aroma, podpoříte tím nejen romantiku, ale také můžete pozdvihnout mužnost vašeho partnera. Ano – podle nejnovějších výzkumů jsou vážně některé vůně silnými afrodisiaky. Vyzkoušejte například vanilku nebo levanduli!
3. Dobrůtky - láska jak známo prochází žaludkem, takže se předveďte jako dokonalá kuchařka a předložte svému drahému večeři o několika chodech. Ale pozor! Jídlo by mělo být málo tučné a lehce stravitelné, protože co pak budete dělat s přecpaným milencem stiženým žaludeční nevolností?
4. Pitivo - co by to bylo za něžný valentýnský večer bez nějakého toho povzbuzovadla v podobě kvalitního alkoholu. Ale všeho s mírou! Nepřebublinkujte se šampáněm a neopijte se vínem či kořalkou. To by ten večer pěkně dopadl!
5. Výstroj - na to, co si vezmete pro slavnostní večer na sebe, byste měla myslet už trochu dopředu. Každopádně by to mělo být sexy, ale také poměrně pohodlné, protože přece nechcete strávit noc nervózním popotahováním neposlušné sukně nebo odřezáváním zaříznuté podprsenky. Z barev je dobrá černá, červená, růžová a nebo nevinná bílá. Z materiálů rozhodně krajka, satén, hedvábí a všechno, co je průhledné…
6. Zábava - s vaším miláčkem se přece nudit nebudete ani chviličku! Ale, kdyby náhodou… zkuste si zahrát nějakou erotickou verzi běžných společenských her. V Monopolech nebo v šachu můžete „platit“ fanty v podobě svršků. Zajímavá je také hra na abecedu – najděte na svém těle části začínající všemi písmeny abecedy (případně si nějaké přimyslete) a poté zmíněné místo „označte“ polibkem. Objímejte se, mazlete se, dotýkejte se… Valentýnská noc je tu jen jednou.
7. Postel - ať už začnete Valentýna v koupelně, kuchyni nebo obýváku, tady to všechno určitě skončí. Připravte svému milému Valentýnské překvapení pod polštář, do přehrávače nastražte jeho oblíbenou písničku, zapalte vonné svíčky, zaexperimentujte si s vonnými olejíčky a hlavně – nespěte. Celou noc promilujte a promazlete. Od čeho by ten Valentýn jinak byl?