Každá dovolená, když cestujete s miminkem, představuje sbalení všeho prádélka, hygienických potřeb, popřípadě i postýlky a pokrmů, které dítě sní. Některé maminky podomácku navaří dopředu zeleninové polévky, zazátkují sklenice a hurá na výlet! Pokud ale nespotřebujete vařené polévky hned nebo je převážíte v teplu, může se vám polévka zkazit, navíc zatěžuje vaši už tak objemnou „miminkovskou bagáž“.


Možná vás zaujme tip na instatní polévky pro nejmenší od firmy Nestlé.
Pokud je už miminko větší, nestačí mu jen mléko, ale jeho jídelníček obohatí svačinky v podobě ovoce a zeleninové polévky. Mezi instantními polévkami od Nestlé si můžete vybrat z těchto druhů: zeleninová, pórková a zahradní. Pórkovou a zahradní můžete podávat už miminku, které ukončilo čtvrtý měsíc. Zeleninová polévka je určená dětem po ukončeném osmém měsíci. Polévky jsou vyrobené podle kvalitních a osvědčených receptur podle přísných kritérií z výběrové zeleniny a uvařené v páře, obsahují vitamíny, mastné kyseliny, bílkoviny, vápník a železo. Vše, co je potřebné pro zdravý růst miminka. Všechny jsou balené ve skladné krabičce, která je lehká a obsahuje tři porce. Příprava instantní miminkovéské polévky je velmi jednoduchá. Stačí vám jen voda a mléko, které pravidelně dítěti podáváte, a samotná kaše. Přesný návod je uveden na obalu. Pokud jí miminko nesní, můžete jí skladovat v uzavřené nádobě 24 hodin v ledničce.


Co říkáte? Je škoda o prázdninách tančit kolem plotny, když si můžete přípravu jídla pro miminko usnadnit a přitom si být jistá, že má vše, co potřebuje.