Za pultem stál muž s olbřímí muskulaturou a srdečným chováním, ve kterém jsme identifikovaly známého eroshowmana Radovana, jehož jsme měly možnost vidět v Peříčku. Když zjistil, že jsme z novin, rozjařil se a bez váhání nám poskytl bleskový rozhovor, který vám přinášíme.
Žena-in: Chodí k vám nakupovat i ženy?
Radovan: No ženský choděj pořád, ale to víte, normální člověk jde koupit koblihy a koupí koblihy, ale to voni ne, dělaj, že jsou tu omylem, že jdou koupit jenom něco kamarádce – ale to víte, vždycky je prokouknu. To ona si ten vibrátor prohlíží a zkoumá ho, div že ho nevoblízne – a to je jako pro kamarádku, to ať mi nikdo nevykládá. Ale věřily byste, že chlapi jsou někdy ještě stydlivější než ženský. A taky nic nevědí, no věřily byste, že oni prostě vůbec nedvědí, co je třeba klitoris? To já, já se za svůj zvýšenej testosteron nestydím – víte, já jsem ve znamení Štíra, tak jsem prostě tak sexuálně nabitej.
Žena-in: Co jde u vás nejvíc na odbyt a co byste dooporučil ženě, která sem přijde zcela nezkušená?
Radovan: Tak nejvíc se prodávaj vibrátory, ty máme tak od pěti set až do čtyř tisíc, ty dražší už maj složitou mechaniku, všelijak se pohybují a kroutí, ale já osobně bych doporučil tyhle vibrátory se zlatou špičkou, ty si ženský nejvíc pochvalujou – no zkuste si to, (zavibroval nám na dlaně)ty já fakt doporučuju, přestože nejsou nejdražší, jsou fakt dobrý. A pak se taky dobře prodávaj Venušiny kuličky – ty jsou tak okolo 3-4 set korun. Taky jdou na odbyt dost kazety.
Žena-in: Jaké kazety se nejvíc prodávají a kdo si je kupuje?
Radovan: Tak většinou si kupujou chlapi kazety s víc holkama – to se prostě chlapům líbí, ale přijdou i ženský, ale zase nám tady vypráví, že to je jen pro kamarádku – znáte to.
Žena-in: Jak se cítíte jako mediálně známá osoba, poznávají vás lidé třeba na ulici?
Radovan: Tak já dělám tady se Šárkou (drobnou tmavovláskou, jež vedle něj stojí za pultem) live show, má to ohromnej úspěch a lidi mě poznávaj po klubech celý republiky, kde jsme jednou vystoupili, tam už nás znaj. Já mám prostě už od dětství k sexu kladnej vztah, i když jsem měl stejně prudérní výchovu jako všichni lidi v mým věku, já to mám prostě rád – už od 8 let, kdy jsem objevil kouzlo masturbace. A dneska, dneska klidně s Šárkou vlítnem tady do kabinky, když na to dostaneme během dne chuť.
Žena-in: Kdo obyčejně využívá služeb vašich kabinek?
Radovan: No většinou sami chlapi, jdou se sem podívat na nějaký filmy, ale měli jsme tu i páry a homosexuály. Může přijít, kdo chce, jenom jednou jsem odmítl vpustit dva homosexuály – to víte, dva chlapi maj páru, oni přitom vůbec víc řádí, tak jsem si myslel, aby nám tady ty naše kabinky dočista nezbourali.

Ceny do soutěže věnuje čtenářkám firma WILLI z Kolína, která je nejstarším a největším velkoobchodem s erotickým zbožím u nás. Pokud by vás zajímala jejich nabídka, najdete jí na adrese: www.sextant.cz/zenain.htm
Reklama