Samozřejmě dost záleží na věku, osobnosti a také předchozích zkušenostech dotyčné osoby. Přesto můžeme vystopovat jisté podobnosti v lidském chování spjaté s oním významným okamžikem. Ať už jdete poprvé na lože s mužem, o kterém si myslíte, že po vašem boku pobude nejméně do platinové svatby, nebo se jedná o příležitostnou „akci“, děje se ve vaší hlavě něco podivného. Možná máte trochu strach…


Na co myslí ženy?:
Aby byly co nejsexuálnější a při tom nevypadaly jako povětrné děvy. Vymýšlejí rafinovaná erotická překvapení, aby co nejvíce povzbudily fantazii svého objektu. Když dojde k milování, ženy se chovají současně cudně, rozpačitě a zároveň velice vstřícně. Touto směskou postojů a chování získávají jeho obdiv a jeho žádostivost. Každý muž chce mít v posteli tu, která je v rozpacích a zároveň velice vášnivá a chtivá. Na co nesmí ženy při sexu zapomenout? Na slova uznání a vyjádření své spokojenosti. (Pokud to stojí za to a chce se s ním ještě někdy milovat)!!!
Čeho se ženy obávají?
Že se ztrapní nebo že budou odhaleny nedostatky jejich postavy dovedně skrývané dobře padnoucím šatem. Že si zapoměly oholit nohy. Bojí se, aby si o nich nemyslel, že jsou nymfomanky a zároveň aby nevypadaly jako dřevo. V neposlední řadě se bojí nechtěného těhotenství.


Na co myslí muži?
Chtějí dokázat, že jsou ti nejlepší milenci pod sluncem a aby se jí to líbilo tak, že už nebude chtít jiného. Muži prožívají sex živočišněji než ženy. Pro muže je při jejich ješitnosti nejdůležitější, aby byli v tu chvíli pány situace a jestli mají dostatečně velký penis.


Čeho se bojí muži nejčastěji:
Bojí se, že v nervově vypjaté situaci selže jejich „mužství“ a že nepředvedou dostatečný a očekávaný výkon. Neví, jestli se jí to bude líbit.


Reklama