V přírodě
Prostě sbalíte deku, něco k jídlu (aby potom něměl hlad) a najděte si třeba mýtinku v lese, louku, prostě místo, kde nechodí turisti každých 5 minut (minuty lze pozměnit dle výkonnosti vašeho partnera)
Výhody: víc místa než v posteli
Nevýhody: nepřízeň počasí, mravenci, jehličí, nebezpeční šmíráci
Názor redakce:Nevýhodou nemusí být jen mravenci, ale hlavně v teplých podvečerech komáři a mušky, které holý zadek přímo láká. Představa krásného milování na seně pozbude romantiky, když zjistíte, jak seno a sláma strašně píchají. Ale vlahá noc pod hvězdami má své kouzlo!


Ve vodě
Může vás během plavání přepadnout chuť se pomilovat, ve vodě vás přece z břehu nikdo nevidí a vaše milování si kamarádi chybně překládají jako obyčejné líbání.
Výhody: neprůhlednost vašeho počínání (pouze u znečištěných řek a rybníků)
Nevýhody: v zimě nelze, mohou vám uplavat plavky
Názor redakce:Bazén je lepší než znečištěný rybník. Můžete se i potápět a vzrušovat partnera pod vodou!


Na šéfově stole v kanceláři
Je známo, že mnoho sexuálních vztahů vzniká kde jinde, než za zdmi kanceláří. Velice často v práci vznikají i mimomanželské vztahy, protože většinu dne strávíme právě v zaměstnání.
Výhody: lehce dostupné, bez cestovních nákladů
Nevýhody: velké riziko odhalení, pokud tedy váš sexuální partner není zrovna šéf
Názor redakce:Drby a intriky, protože všechny zdi mají své oči a uši. Pokud je ten dotyčný ženatý, vsaďte se, že se jeho žena brzy všechno dozví. Výhody jsou hlavně v tom, že cvakne klíč a jde se na věc. Potom můžete nenápadně vykráčet s fasciklem papírů.


Na pláži u moře
Mnoho lidí láká představa milování se pod teplým jižním sluncem (nebo měsícem) na písčité pláži. U moře na dovolené také vznikají prázdninové vztahy naplněné erotikou, které mají ovšem krátké trvání.
Výhody: doporučeno pro romantiky
Nevýhody: moře jsou daleko, v některých státech je takovéto počínání přísně pokutováno
Názor redakce:Je to romantika a stojí za to cestovat s milovanou osobou k moři. Ale také pozor na šmíráky!


V autě
Milování přímo v autě volí často milenci, kteří se se svým vztahem skrývají a prostě "nemají kde". I tak se musí najít klidnější místo, než je například pražská magistrála.
Výhody: auto má skoro každý
Nevýhody: málo prostoru
Názor redakce: I podzemní garáž u nákupního střediska poskytne soukromí milujícímu se páru v autě. Málo prostoru dává možnost k zajímavým erotickým kreacím. Když jedete tímto autem, často se vám vrací vzpomínky na nevšední sex. Pokud jedete s manželem, neusmívejte se přiblble.


Na ulici
Pokud patříte mezi provokatéry a exhibicionisty, tak jste se patrně zatelelili blahem – hm, to by bylo něco. Pokud mezi ně nepatříte, říkáte si: sex na ulici? Tak to teda není co závidět.
Výhody: ?
Nevýhody: policie vám může dát pokutu
Názor redakce:Lidé kolem musí být v šoku. Buď prchají nebo civí s pusou dokořán a volají známým, ať hned přijdou, že tohle ještě neviděli. Sex na ulici? Proč ne!

Olga Vyhnáková
Reklama