Každý ve vztahu touží po naprosté důvěře a stejně tak je ochoten někomu zcela důvěřovat. Jenže…Důvěra je hrozně pěkná věc, ale neznamená, že na sebe hned musíme všechno vyklopit. Tím více to platí o sexu. Když si s někým začnete románek, jednou z prvních věcí, která vás napadne, je kolik jich asi měl před vámi. A byly lepší? Polkněte tuhle otázku dřív než stihnete všechno zkazit. Kromě toho, že se váš milý bude jistě zdráhat odpovědět, popřemýšlejte, jestli to opravdu chcete vědět. Ať už by odpověď byla jakákoli, nikdy vám nebude dost dobrá. Kromě toho, vymámíte-li z něj nakonec zpověď, je více než pravděpodobné, že se role obrátí a začne se ptát on. Nikdo přece není svatý a s minulostí nic nenaděláte. Statistiku jeho bývalých milenek proto raději nechejte spát.

Co oči nevidí to srdce nebolí….

Svatá pravda. Vy i váš partner můžete být sebetolerantnější, ale nevěra váš vztah tak jako tak naruší. Ať už jste to vy nebo vaše drahá polovička, kdo se někde „zapomněl“, nechejte si to pro sebe. Přiznání je sice v trestním právu polehčující okolnost, ale v běžném životě je to spíš rána pod pás. I jedna jediná rychlovka může zničit pevný vztah.
Ten novej je celkem fešák…
Do vedlejšího oddělení nastoupil krásný, mladý, slušný, zdvořilý kolega a všechny ženský v okolí jsou z něj na větvi. Včetně vás, přirozeně. Myslíte, že ten váš doma čeká na to, až mu budete vyprávět o tom, jak vám nový fešák dneska podržel kabát a počkal na vás s výtahem? Ne! Stejně tak ani vy pravděpodobně nechcete slyšet, že jeho šéf má sekretářku, která má snad šestky.
Pamatujte, že zatajit nějakou tu maličkost, neznamená hned lhát!