Jak se říká, i mistr tesař se někdy utne. A i když je váš vyvolený jinak pěkný divoch, mohlo by se stát, že dnes večer to jaksi nepůjde. Vy jste ale chytrá hlavička a čtete Ženu in a tak se raději pojistíte dopředu:

Při přípravě večeře nezapomenete na ty správné POVZBUDIVÉ ingredience. O některých potravinách se říká, že mají účinky zvyšující náruživost, takže určitě dnes večer sáhnete po cibuli, ředkvi nebo hořčici, zato česneku se vyhnete víc než upír (nejenže zrovna vábně nevoní, ale vášně spolehlivě tlumí).

SLADKÝ začátek, sladký KONEC. Budete se asi divit, ale mocné divy ve vaší ložnici prý dokáže také taková obyčejná pochoutka jako je čokoláda. Pokud váš drahý raději něco ostřejšího, nabídnete mu kandovaný zázvor.

MASO ano, ale nejlépe Z MOŘE. Protože chcete strávit opravdu bouřlivou noc, rozloučíte se pro dnešek s tradičním řízkem nebo stejkem a vydáte se na ryby (nebo raději do rybárny) – vášnivé touhy prý umí nejlépe vyvolat mořská rybka nebo měkkýš.

NEPIJTE vodu, pijte VÍNO. A to pokud možno rudé, jiskrné a velmi kvalitní. Váš vyvolený se po něm promění v nespoutaného býka uprostřed arény. Vy jen nenápadně dohlédnete, ať to s pitím nepřežene, aby nakonec z té velké vášně neusnul dřív, než vůbec k něčemu dojde :-)