Dárek volte podle intenzity citu, který chováte k darované osobě. Těm, koho máte nejraději, dejte to nejlepší. Ale to vám nemusíme radit. Vymyslete rozhodně něco originálního.

Pošlete mu, pokud je také na internetu, zamilovanou elektronickou pohlednici. Můžete mu tak napsat vyznání, které se mu třeba stydíte říct. Nebo vyberte nějakou legrační, ze které bude mít radost a ještě se zasměje.

Chechtací pytlík. Je k dostání v každém hračkářství a je určitě k smíchu. Nebo navštivte obchod s dárky, které jsou netradiční a mají tady takové věci jako gumové hovínko, směšné brýle, smradlavé spreje nebo masky. Jen, když mu koupíte masku, dejte pozor, aby si to špatně nevykládal. Třeba jako že je ošklivý. Znáte ty ješitné muže….

Kupte mu něco drahého. Jestli má rád vůně, tak nějaký pěkný parfém nebo vodu po holení. Ještě mu sladce do ucha řekněte, že tak ráda cítíte jeho vůni….a je váš!

Nejlepší dárek je přemíra něžností a rafinovaných, nevšedních erotických hrátek. Muž bude úplně konsternovaný a vy si s ním budete moc dělat, co chcete. Tak si to pěkně užijte.