Co dělat, když zjistíte, že váš partner je vám nevěrný? Možná vás utěší několik našich rad, které nemusíte brát vážně, ale jsou ze života. Když se dostanete do takové situace, stejně si musíte poradit sama, ale je dobré si uvědomit několik věcí.

1) Nesnažte se z něho za každou cenu dostat přiznání, které bolí. Když nebude mít jistotu, že to víte, budete mít lepší půdu pro případnou nápravu vztahu.
Naše rada: Pomsta.
2) Když už to praskne, nepodléhejte afektu a nebalte mu kufry.
Posíláte ho do otevřené náruče čekající milenky. Vám zbudou oči pro pláč, a když si to po pár dnech rozmyslíte, často je pozdě.
Naše rada: Kufry balte jen těm největším mrchám, co by vám to stejně udělaly znova.
3)Nejlepší způsob, jak zdolat situaci, která vám leží v hlavě, je se opít a přitom spřádat v hlavě promyšlený plán pomsty, který začnete plnit, jakmile vystřízlivíte.
Naše rada: Opijte se s kamarádkou.
4)Zaútočte nenápadně na jeho zevnějšek, máme tím na mysli třeba vymazání bot olomouckými tvarůžky, zastrčení kapesníku od rtěnky do kapsy saka, umístění syrové ryby pod sedadlo automobilu. To vše ho zdiskredituje. Dejte prostor fantazii a určitě vás napadne moře drobných škod, jež můžete bídákovi způsobit.
Naše rada: Ať vypadá jako co největší blbec.
5) Seznamte se s jeho milenkou nebo s její kamarádkou. Vykládejte, jak to mezi vámi klape, se zasněným výrazem povzdechněte, jaký to byl zase včera večer… a můžete přidat, že váš muž chce ještě jedno dítě.
Naše rada: K jeho plačící milence buďte vlídná, smlsnete si doma na něm!

Pokud máte nějaké podobné zážitky, napište nám je, bude to rozhodně poučné čtení.

Reklama