Muž umělec
Chcete-li intelektuála či umělce, choďte na výstavy a vernisáže do maličkých kaváren, které jsou obvykle místem nejčastějšího výskytu těchto stvoření. Pořiďte si avantgardní obleček, šálu dlouhou až na zem, kostěné brýle a tvařte se záhadně (možná i lehce pateticky). Nezapomeňte si s sebou vzít poslední výtisk Literárních novin nebo alespoň nějaké filosofické spisy. Seďte u stolečku zásadně sama a sem tam vrhněte zasněný pohled někam ke stropu. Pokud zvládnete i mírně hysterický povzdech, bude nedalekosedící bohém jistě brzy váš.


2. Muž zajištěný a úspěšný

Máte zálusk na muže zajištěného? Majitele firmy, advokáta či generálního ředitele? Zastihnete je vždy ve značkovém autoservisu nebo v obchodě se značkovým luxusním oblečením. Musíte být také luxusní, ale kromě toho také roztomilá. Perfektní účes, nehty, makeup, abyste se hodila k jeho autu, saku, popřípadě vilce. Buďte za každých okolností bezproblémová (i když jste se najedla bramborového salátu a chce se vám blinkat, tajte to). Usmívejte se a používejte věty typu: „Všechno bude fajn.“, „To je ale skvělé.“ Nebo „To miluju!“. Tito lidé trpí většinou stresem ze svého povolání, a proto potřebují ženu, se kterou se mohou prezentovat a která jim dá zapomenout na každodenní nerváky.


3. Muž manuál

Muž manuál je nejlépe polapitelným objektem, jelikož většinou jest intelektuálně nenáročným.. Takže začněte studovat kuchařské knihy a naučte se nazpaměť sestavu jeho oblíbeného fotbalového týmu. Za předpokladu, že je váš vyvolený již ženatý, stačí , když zjistíte, jakých chyb se dopouští jeho stávající žena, a máte to v kapse. Muž manuál je většinou snadno čitelný ve svých sporých potřebách. Nezapomeňte se také seznámit s jeho maminkou – to bývá klíčová postava jeho spokojeného života, a tím pádem i vašeho, rozhodnete-li se pro něj.


4. Ztroskotanec

Úrodná to půda k seberealizaci pro všechny ženy trpící mateřským a ochranitelským komplexem. V každé hospodě nižších cenových kategorií, kam zajdete na lov, naleznete nepřebernou skvadru tohoto typu pánů, kteří „to maj v životě blbý“. Naslouchejte, utěšujte, hýčkejte, je-li vám libo, a budete-li mít takový potenciál vnitřní síly, že vydržíte po celý zbytek života poslouchat, jak miloval tu před vámi a jak mu ona nehodná zkazila život, tak je navždy váš (bohužel).


5. Inteligentní pracující chlap

Zlatá střední cesta pro normální ženskou, co to nikam nahoru nežene. Řekněme, že velmi dobrý standart (bohužel s velmi nízkým výskytem v našich končinách). Chcete-li ho získat, zkuste od každé z výše popsaných metod trošku (poměr ingrediencí necháme jen a jen na vás).Máte vybráno? Tak tedy HR NA NĚ!

Helena Pelikánová
Reklama