Budu ho milovat až do smrti a na jinýho se ani očkem nekouknu - vzpomínáte, tohle jsme si říkaly všechny, když jsme se zamilovaly až po pověstné uši. Jenže jak šel čas, začínaly jsme mít svého idola spíš po krk. Proč si chce povídat jen o mikročipových procesorech, fotbale, rybolovu nebo o polyfonii v minimalistických skladbách? Proč mu roste bříško, plešatí hlava, přestal se holit a zuby si čistí třikrát týdně? Prostě má svý jistý! Nemusí už vymýšlet sto způsobů, jak zapůsobit, nemusí šeptat sladká slůvka ani trhat kytky na záhoně u sousedů. Stejně budeme každý večer sedět doma jako trubky s lednicí plnou jeho oblíbených dobrůtek a ráno mu dáme čisté spodky a košili.
Až jednoho dne najednou přijde někdo, kdo řekne: Tobě to dneska sluší! nebo Nechceš si jít večer sednout na skleničku? a vy se možná budete chvilku rozhlížet, komu že to ten pěkný nový kolega říká, pak si koketně prohrábnete vlasy, mile se usmějete (no jo, ještě to umíte!) a už v tom zase lítáte. Protože my ženský už jsme prostě takový, že všechno chceme dělat na sto procent. Možná z toho bude koukat jeden příjemný víkend, možná několik měsíců. Nebo z toho vycouváte ještě dřív, než něco začne. Říká se tomu dost ošklivě nevěra a stává se to i v lepších rodinách.

Ještě než provedete nějakou hloupost, měla byste rozhodně vědět, že:
všichni chlapi jsou v podstatě stejní - i když to teď tak možná nevypadá
když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají - stačí jen zalovit v paměti
můžete s bokovkou zažít krásné chvíle, ale taky můžete něco chytit nebo nechtěně otěhotnět - tak bacha!
psychologové nedoporučují přiznávat se doma k nevěře - co oči nevidí, srdce nebolí, a vy si třeba nechcete nadobro rozbít manželství
rovněž není radno svěřovat se všem kamarádkám - co když se naštvou a budou se mstít, telefon k vám domů určitě mají

Podle statistik přibývá milostných úletů spolu s léty trvání manželství - po třech letech prý sedm žen z tisíce skončí s cizím mužem v cizí posteli, po pěti letech je jich už 28 a v sedmém roce už 51!

Máte zkušenosti s nevěrou? Chcete se připojit k diskusi? Napište nám.