Taky se vám zdá, že pořád jenom kupujete věci, ze kterých vaše ratolest vyroste, než stačíte říct švec? V případě triček a tenisek je to strašné, v případě sportovních bot nebo lyží je to ještě horší, ale když musíte pořád kupovat další kusy nábytku, je to horor.
Dobrým tipem pro rodinu, která očekává mimčo, je postýlka s přebalovacím pultem. Není to ale obyčejná „jednorázovka“, ale vaše dítě může tuhle postýlku používat klidně do té doby, než vám v dospělosti vyletí z hnízda. Jednoduchou úpravou lze totiž z dětské postýlky udělat psací stůl pro školáka i studenta (o rozměrech šířka 155 cm, hloubka 60 cm a nastavitelná výška 66/72 cm) a postel dospěláckých rozměrů (délka 200 cm, šířka 80 cm, výška 43 cm) s úložným prostorem. Výška pracovní desky u stolu je nastavitelná do dvou poloh, takže nehrozí nebezpečí, že vám dítě tomuhle nábytku odroste. Zároveň se stolem a postelí získáte i pracovní na černo natřenou tabuli ( 50 x 82 cm), která bude pro školáčka víc než lákavou zábavou a učební pomůckou.
Postel má lamelový rošt a kvalitní zdravotní matraci, a když potřebujete získat spací prostor, můžete dokoupením další samostatné postele sestavit palandu. Celá sestava je z přírodního dřeva – smrk nebo borovice – a je povrchově upravena nezávadnými ekologickými laky.
Kdo by měl o tuto sestavu v ceně 10 000 Kč zájem, může se kontaktovat přímo s výrobcem – Pavel Valer, tel. 0603 580 581.