Říká se, že snídaně je grunt. I vy můžete jako gratulant přispět k tomu, aby ta první manželská (stejně jako všechny další) byla právě taková, věnujete-li novomanželům některý z pastelově něžných „snídaňových“spotřebičů AEG z řady Brunch Line.
Patří sem toaster, který pojme až 4 plátky chleba, můžete na něm rozpékat i pečivo a navíc má šikovný kryt proti prachu.
Další z řady je lis na citrusy, který v mžiku připraví ranní životabudič v podobě až jednoho litru čerstvé šťávy z pomerančů.
Bez šálku kafe nebo čaje si určitě nikdo z nás pořádnou snídani nepředstaví. Rychlovarná konvice AEG na 1,5 litru vody s dvojitou izolací je tedy tím pravým svatebním dárkem, který se v žádné domácnosti určitě neztratí.
Jestli jsou čerství manželé už tak trochu zařízení a konvici, toaster i lis na citrusy mají dávno doma, určitě ocení mixér AEG z řady Brunch Line, který užijí jak při přípravě koktejlů nebo omáček. Jestli je navíc na cestě mimino, tak podobný spotřebič zakrátko najde v rodině své každodenní uplatnění při přípravě kojeneckých polévek a ovocných pyré.