Každé dítě má rádo svého Mucínka, Mazlíčka, Plyšáčka, Míšánka, Ňunínka, Pusínka atd… Prostě hračku, která je provází dětstvím, se kterou chodí spát, která je jeho kámošem do tmy a parťákem na školce v přírodě, jednoduše hračku nejvěrnější. Z úvodu našeho článku je zřejmé, že každá doba má své módní trendy a týká se to i ňuchacích spacích hraček.
V dnešní době je výběr z mnoha a mnoha možností, a rodič by měl pečlivě vybírat, neboť ovlivňuje nejen estetické cítění své ratolesti, ale třeba i to, jak bezpečná, příjemná, ale i zdravotně nezávadná ta která hračka bude. Nejlepší jsou pochopitelně hračky, které se dají vyprat a které v sobě nezadržují prach. Takovými mucínky jsou textilní zvířata a panáci, které tvoří obaly z pracích přírodních materiálů, jež jsou vycpané výplní ze 100% polyesteru.
Půvabné hračky z tohoto materiálu se prodávají ve studiu Patchwork v Masné ulici na Praze 1, kde je každý kousek originál, mají tu skvělé medvědy a husy, žížaly, panďuláky a spoustu dalších hraček, jejichž cena se pohybuje podle velikosti pracnosti zpracování od 160 do 780 Kč.