Jako dárek můžete věnovat něco, co sama uděláte, tyhle dárky však muži málokdy ocení – ženě dárkem made in vlastní dílna největší radost, ale chlap vás může neskutečně zklamat, když se na vlastnoručně upletenou pestrobarevnou šálu zatváří jako že: Děkuju, miláčku, je opravdu úžasná, ale myslíš, že se mi bude hodit k tomu dlouhému modrému zimníku, co v něm chodím na jednání?
Dalším druhem ženami oblíbených dárků pro muže jsou nástroje, přístroje, přípravky a pomůcky na holení – je to z nouze ctnost, která se užije vždycky, kupujeme je svým dědečkům a tatínkům už od dětství, pak následuje generace bratrů a manželů, nakonec jdou syn následován vnukem – těm všem od nás přibývají holící záležitosti na toaletkách rychleji, než je jsou naši blízcí schopni spotřebovat. A to již vůbec nehovořím o těch nezodpovědnících, kteří ač vědí, že dostanou jako každé Vánoce pěnu na holení, nechají si svévolně narůst plnovous.
Minulý týden jsem při šmejdění po krámech objevila věc, kterou ten váš určitě ještě neviděl. Je to víno v kleci , které si musí z klece vyndat fíglem, na nějž musí přijít – víte přece, o čem mluvím – prostě ježek v kleci pro vašeho dospělého rychlošípáka.
O tenhle senzační nápad můžete soutěžit v naší soutěži, máme pro tři výherkyně tři exempláře, a pokud jej nevyhrajete v naší soutěži, je možné si ho koupit v obchodě Cellarius v Praze v Budečské ulici nebo v pasáži Lucerny nebo objednat na internetové adrese www.cellarius.cz.