Začíná nové milénium a pro mnoho lidí je to velké lákadlo prožít první sekundy nového roku opravdu nějak netradičně, prostě tak, aby na to nikdo nezapomněl a měl na co vzpomínat. Co exotického a výjimečného nám tedy nabízejí cestovní kanceláře?
Můžete se vydat třeba na Kanárské ostrovy. I když tam už byl kde kdo, trávit vánoční prázdniny a Silvestra na břehu moře v teploučku je lákavé. Zatímco ostatní koukají oknem doma do chladného mlhavého a divného dne, protože nemrzne a je lezavo, vy se klidně můžete prohánět na velbloudech nebo na rybářské bárce. Ani cenově vás Kanáry nebudou tolik bolet, je to srovnatelná suma jako někde v lepším hotelu v Krkonoších nebo v Alpách.
Dalším horkým tipem je Tunisko. To už je trochu dražší, ale za to exotičtější.
Nejžhavějším tipem na ohřátí je africká Keňa. Čtrnáct dní s veškerým luxusem stojí třicet tisíc. Ale uznejte, není to originální místo, kde popíjet o půl noci šampaňské? Pozorovat nebe, které je jedinečné právě v Africe, stíny sekvojů a poslouchat všechny ty tajemné zvuky přírody? Navíc bydlet v hotelu přímo u móře? To by nebyla špatná dovolená! Nabídku najdete v Cestovní kanceláři Poslední minuta!
Pokud ale máte raději v zimě zimu,sníh a hory, protože vám to přijde přece jen tradiční, podívejte se na některé tipy od zasněžených plání: V ledovcových alpských oblastech je jistota lyžovaček a sněhu, takže pokud chcete sportovat, vyražte raději do těchto končin. Velké cestovky (Čedok, Fischer aj.) i ty menší mají v nabídce mnoho takových pobytů přímo v lyžařských centrech.
Máme pro vás také tip na dobrodružný počátek nového tisíciletí! S cestovní agenturou Poznání se můžete vydat na běžkařský Silvestr do Podkarpatské Rusi.
I když vám nezbydou peníze a budete sedět doma u televize, určitě zažijete přelomového Silvestra ve stejné pohodě jako někde na konci světa. Jen to nezapomeňte pořádně roztočit a oslavit! Nové tisíciletí je za dveřmi!