Možná se vám zdá nezvyklé spojení oblasti zdraví a zábavy nebo volného času. Pokud jste ale klienty Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR nebo se jím hodláte stát, určitě vás bude zajímat, co nového pro vás tento ústav přichystal na letošní rok. A právě na to jsme se zeptali Ing. Karla Šatery, MBA, generálního ředitele Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR.

Jak je ZP MV ČR připravena na rok 2003, co nového svým klientům nabízí?
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR je, tak jako každý rok, připravena nabídnout svým pojištěncům opět něco více. Pro rok 2003 pojišťovna připravila program slev a zvýhodnění, jimiž chce přispívat k maximálnímu komfortu poskytovaných služeb. Jedná se o komerční zvýhodnění pojištěnců ZP MV ČR v nejrozmanitějších provozovnách poskytujících své služby nejširší veřejnosti. Slevy jsou poskytovány v optikách, fitness centrech, bazénech, centrech péče o pleť, obchodech, zoologických zahradách apod. Veškeré informace naleznete na www.zpmvcr.cz v sekci Produkt, dělené podle jednotlivých regionů. Tato slevová zvýhodnění budou v průběhu roku aktualizována a doplňována o nové přírůstky.
Další novinkou jsou úpravy v Programu rozšířené péče, který je nabídkou služeb hrazených nad zákonem stanovený rozsah. Nově byly do tohoto programu zařazeny příspěvky na očkování proti žloutence a příspěvky na preventivní prohlídky studentů středních škol, kteří se připravují na dlouhodobé studium v zahraničí. Upraveny byly i věkové hranice poskytnutí příspěvků na antikoncepci.
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR bude i nadále nablízku těm, kteří pochopili, že zdraví je nejcennější hodnotou lidského života, a proto je o ně nutné dbát.

Program slev a zvýhodnění je tedy ryze regionální záležitostí?
Slevy jsou poskytovány partnery z jednotlivých regionů, kde jsou v gesci pracovišť ZP MV ČR sjednávány. Všichni pojištěnci ZP MV ČR mají samozřejmě možnost nárokovat svou slevu v kterémkoliv regionu, stačí se pouze prokázat průkazem pojištěnce ZP MV ČR. Celorepublikově zatím poskytují slevy společnosti T-Mobile, Generali, Česká pojišťovna a Čedok.
Reklama