Dámy fotografováníchtivé, zbystřete pozornost! Udělejte si na Vánoce radost, nebo ji udělejte svým blízkým a podívejte se, co vám může značka Olympus nabídnout.

Pokud jste se rozhodla, že je ta správná doba vstoupit do digitálního věku, osloví vás třeba novinka CAMEDIA C-50 ZOOM – fotoaparát s až 5 milióny pixelů, s 3x optickým a 5x digitálním zoomem. Snímky se ukládají na nový typ paměťové karty xD – Picture Card. Na tohoto kovového krasavce, který vzbuzuje úctu všech znalců digitální fotografie, poskytuje výrobce dvouletou záruku, jako i na všechny ostatní výrobky značky Olympus. Pořídíte ho za 25 990 Kč.

Další dva digitální fotoaparáty přichází pod vánoční stromeček v páru s tiskárnami. Pokud se rozhodnete pro fotoaparát CAMEDIA C-120 s 2 milióny pixelů a s 5x digitálním zoomem, vestavěným bleskem a funkcí video záznamu, vězte, že si k němu můžete rovnou pořídit barevnou fotorealistickou tiskárnu Epson Stylus Photo 915. Ta vám poskytne rychlý tisk prvotřídních fotografií i bez pomoci počítače. Toto silné tiskové duo dostanete za 13 900 Kč a ušetříte tak až 1890 Kč!
Fotoaparát CAMEDIA C-300 s 3 milióny pixelů s optickým a digitálním zoomem a panoramatickým režimem jde o těchto Vánocích ruka v ruce s tiskárnou Epson Stylus Photo 925 za 22 490 Kč. Podaří se vám ušetřit až 3820 Kč!

Pokud se rozhodnete pro klasické fotoaparáty, ve vánoční nabídce se vás určitě budou týkat fotoaparáty m [mju:]. Dostanete je za speciální ceny:
m [mju:] II ZOOM 80 za 4 990 Kč
m [mju:] ZOOM 140 za 7 590 Kč
m [mju:] II ZOOM 115 za 5 990 Kč
m [mju:] II ZOOM 170 za 9 290 Kč

K tomu na vás čekají moc hezké hodinky zdarma i s pouzdrem, poutkem, filmem a baterií – výbavou pro vašeho nového miláčka. Přejeme vám krásné cukrovým provoněné a rodinnou pohodou nasycené vánoční svátky. Najděte pod vánočním stromečkem své sny a pěkně si je užijte. Třeba i k focení :-).
Reklama