Pak určitě vyzkoušejte GARRONE! Značka Garrone vznikla v roce 1991 a velmi rychle se zařadila mezi nejprodávanější značky vermutů v České republice, v roce 2000 se pak u nás stala jedničkou. Úspěch si značka Garrone vydobyla nejen díky své kvalitě, preciznímu dodržování tradičních italských receptur, ale i zásluhou své filosofie „The Now Drink“. Garrone je nápoj dneška, tohoto okamžiku, moderní, v atraktivní láhvi, která prošla radikální změnou v roce 1999. Základ portfolia tvoří řada vermutů Garrone Bianco, Rosso, Dry a aperitiv Garrone Cherry. Tuto řadu doplňuje typicky italský hořký likér Garrone Bitter.
Příjemně kořeněné a harmonicky aromatické vermuty Garrone jsou nejen vhodnými a vyhledávanými aperitivy, ale jsou můžete je použít jako součást rozličných drinků a koktejlů.
Klasikou mezi aperitivy a zároveň nejpopulárnějším vermutem z řady Garrone je Garrone Bianco. Vyrábí se z vybraných druhů bílých vín nejvyšší kvality, dle původní torínské receptury, která vyžaduje směs alpských bylin a exotického koření. Má světle zlatavou barvu a příjemnou aromatickou vůni.
Jedinečným nápojem svého druhu na trhu v České republice je Garrone Cherry - jedinečný aperitiv vyráběný z drcených višní maraskino a vyzrálého červeného vína.

Náš tip:
Chcete znát báječný recept na slastný život? Ochutnejte koktejl s lákavým jménem ŠTĚSTÍ. Budete potřebovat jen vhodnou skleničku, šejkr a 0,04 Garrone Bianco, 0,02 vodky a 0,01 Grenadine.

Vzneste se k dalekým galaxiím s koktejlem, který se jmenuje KOMETA. Vzrušující nápoj, který vás skvěle naladí, připravíte z těchto ingrediencí: 0,04 Garrone Bianco, 0,04 gin, 0,02 Apricot Brandy, 0,15 Grep Juice.

Více informací o sektech, vínech a vermutech najdete na pěkných stránkách http://www.soaresekt.cz!
Reklama