Dovedete si představit, že intenzivně pečujete o svoji krásu a přitom klidně spíte v kanafasu nebo v saténu? :-) Ne, to není žádná fikce, to je realita, kterou můžete zažít díky výživnému nočnímu krému Milk Comfort od Avon.
Tento výživný krém, který je určen pro všechny typy pleti, rozšiřuje od začátku prosince řadu pleťové kosmetiky kosmetické značky Avon. Krém obsahuje mléko z fíků s vitamíny A, B1, B2 a C, draslík, fosfor, hořčík, sodík, železo a zinek, vitamíny E, výtažky z granátového jablka a z hroznového vína a také vápník, který obnovuje strukturu pleti. Co se týká fíků, jejich blahodárná síla byla objevena již v dávných dobách našich předků. Například římský vědec Pilnius doporučoval fíky pro regeneraci po těžkých nemocech.
Výživný noční krém Milk Comfort během vašeho spánku dokonale hydratuje pleť, napomáhá její regeneraci, zjemňuje ji a rozjasňuje. Protože obsahuje aromaterapeutické prvky, působí na pleť blahodárně, zjemňuje ji a zklidňuje, takže je ráno jako znovuzrozená, odpočatá a plná energie. Bylo prokázáno, že po pravidelné aplikaci krému se zvýší hladina hydratace pleti až o 109%.
Cena výživného nočního krému Milk Comfort od Avon je 299 korun, v prosinci ho můžete koupit za akční cenu 149 korun.

Získejte výživný hydratační krém Milk Comfort v naší nové soutěži, kterou najdete v rubrice Hrajte a vyhrajte.

Více informací o kosmetice Avon najdete na www.avoncosmetics.cz.