Naše země není čajovou velmocí a anglický „čaj o páté“ se nejspíš nestane naší tradicí. Přesto u nás obliba čaje stále vzrůstá. Nemusíte být čajový odborník, abyste poznali, že čaj, který pijete, patří k těm kvalitním. Jistě už víte, že čaj vás zahřeje, osvěží, povzbudí a připraví vám vítanou chvilku pohody kdykoli během uspěchaného dne. Právě pro vás a pro potěšení vašich blízkých firma Al-Namura předkládá širokou nabídku tradičních anglických čajů AHMAD TEA, jejichž dovozem v posledních letech získala prestižní místo na našem trhu.
Můžete si podle libosti vybrat čaj silnější (Breakfast, Assam) nebo lehčí (Ceylon, Darjeeling), s výraznou nebo lehkou vůní bergamotové silice (Earl Grey, Afternoon nebo No 1). V nabídce firmy nechybí oblíbené a zdraví prospěšné zelené čaje, stejně jako čaje ochucené celou řadou ovocných druhů a koření.
Ať už dáte přednost čaji sypanému nebo praktickým sáčkům, výraznému balení v plechových krabičkách, či v papírových s nezaměnitelnými scenériemi z Anglie, Číny a Indie, nabídka čajové firmy AHMAD TEA jistě vhodně doplní kouzlo vašich letošních Vánoc.

Jaké čaje najdete v nabídce šajů AHMAD TEA?
Darjeeling – velmi lehký a lahodný černý čaj s typickou muškátovou příchutí.
English Breakfast - výběrová, silná směs černých čajů Assam, Kenya a Ceylon s vyváženou chutí a velmi příjemnou vůní.
English No. 1 - směs černých čajů z Indie, Ceylonu a Keni s příjemnou svěží chutí a načervenalým zabarvení.
Earl Grey - směs čínského čaje, některých druhů Darjeelingu a Ceylonu, které typickou vůni a chuť dodává bergamotová silice.
Irish Breakfast - velmi silná směs černých čajů z Assamu a východní Afriky, výsledkem je čaj vyvážené plné chuti a vůně, který je pro své povzbuzující účinky vhodný k pití zejména po ránu.
English Afternoon - vybrané směsi Darjeelingu, Assamu, javanského a ceylonského čaje.
Ceylon - lahodný lehký čaj s jemnou vůní a zlatavým zabarvením.
Assam - silný tmavý čaj, pěstovaný v Assamu a severní Indii, který vyniká bohatou a plnou chutí.
Green - zelený, nefermentovaný čaj z čínských provincií, který je velmi osvěžující a zdraví prospěšný.
Jasmin Green - osvěžující zelený čaj z čínských provincií, který je dochucený květy jasmínu, jež ještě umocňují jeho povzbudivé účinky.
Černé čaje ochucené - kvalitní černé ochucené čaje nabízí AHMAD TEA v příchutích: jablko, jahoda, meruňka, vanilka, citron, mango, černý rybíz, skořice, broskev a mučenka, malina.
Černé čaje se sníženým obsahem kofeinu - jemná směs vybraných bezkofeinových čajů, lehce ochucená bergamotem je zvláště vhodná pro večer, chutná s mlékem i bez.

Reklama