Šumivá vína jsou tradičním doplňkem slavnostních příležitostí a společenských setkání, se kterými se teď v prosinci doslova roztrhl pytel! Jednou ze zaručených stálic, která je pověstnou třešničkou na dortu mnoha významných akcí na nejvyšší úrovni i rodinných událostí, je populární SOARE SEKT. Ideální chvílí, kdy by se měl tento lahodný sekt objevit na vašem stole, je právě vánoční čas. Sváteční večeře, při které se mísí vůně purpury a jehličí, se přece bez sektu nemůže obejít. A Silvestr? Co by to bylo za vítání nového roku bez bublinek? :-) Soare sekt je k dostání v provedení demi sec a brut.

V listopadu 2001 byl na českém trhu stávající Soare sekt demi sec nahrazen zcela inovovaným výrobkem. Nový design se u tohoto elegantního jakostního sektu snoubí i s vyšší kvalitou vybíraných vín pro základní cuvée. Atraktivní vzhled odlišuje tento výjimečný sekt na první pohled od tradičních výrobků. Pečlivě sestavované cuvée, jehož základ tvoří odrůdová vína Veltlínské zelené a Ryzlink vlašský, pocházející převážně z Velkopavlovické oblasti, mu dává jedinečnou, mírně ovocnou vůni, svěží barvu, plnou kulatou chuť s jemně, delikátně nasládlými odstíny. Velmi jemné perlení dokresluje celkový dojem, kterému neodoláte. Soare sekty jsou držiteli mnoha medailí a ocenění v českých i mezinárodních vinařských soutěží a jsou pravidelně vybírány na prestižní společenské akce.

Především ženy si oblíbily harmonické, voňavé a nasládlé perlivé víno s výrazným muškátovým buketem DORATO. Vyniká jemným perlením, vytvořeným přírodní cestou, harmonickou, lahodně ovocnou vůní a příjemně nasládlou chutí. Dorato se prodává ve třech provedeních – bianco, rosé a rosso – a je vhodné nejen jako příjemný společník při posezení s přáteli, ale také jako vynikající doplněk k dezertu či lehkým úpravám rybích mas nebo těstovin.

Více informací o sektech, vínech a vermutech najdete na pěkných stránkách www.soaresekt.cz!
Reklama