Krásný úsměv a zdravé zuby i dásně, to je ideál, po kterém touží snad každý z nás. Jenže, ať si říká kdo chce, co chce, správnou techniku čištění zubů ovládá jen hrstka pečlivých. A co teprve vaše děti? Jak je přimět k tomu, aby se svým ústům věnovaly s dostatečným úsilím? Stejně byste u nich museli stát celou dobu čištění zubů, protože jinak mají tendence celou proceduru odfláknout a svou ústní dutinu jen tak ošolíchají roztřepaným kartáčkem, aby se neřeklo. ;-) Možná pro vás máme řešení…
Elektrické kartáčky mohou být výborným dárkem pod stromeček z rodu těch sice praktických, ale nadmíru šikovných. :-) Například kartáček Philips Sensiflex 1000 nabízí jednoduchý, ale efektivní způsob čištění zubů a dásní. Čistí obtížně přístupná místa, například pod linií dásní a v zadní části ústní dutiny. Je vybaven systémem ochrany dásní, který umožňuje odklonit kartáček v případě příliš velkého tlaku a snižuje tak riziko poškození dásní. Aktivní zakončení s delšími a ohebnějšími štětinkami odstraňuje mezizubní plak. Štětinky s měkce zaoblenými konci jsou šetrné k dásním a zubům.
Philips Sensiflex 2000 je jediný elektrický zubní kartáček, který spolu s efektivním odstraňováním zubního plaku současně aktivně pečuje o vaše dásně. Čistí i pod okrajem dásní a v obtížně přístupných místech. Typ s označením HX 2565 je rovněž vybaven systémem ochrany dásní, který zamezuje příliš velkému tlaku. Zlepšená hlava kartáčku sleduje tvar zubů, vylepšené aktivní zakončení s delšími a ohebnějšími štětinkami odstraňuje mezizubní plak. Štětinky se zaoblenými konci jsou šetrné k dásním a zubům. Kartáček lze přepínat na dvě rychlosti, nechybí ani praktický časový spínač a indikátor vybití nebo nabití baterie. Součástí kartáčku je také pouzdro pro skladování až 4 kartáčků. Standardně se prodává se dvěma hlavami kartáčku. Podobně vybaven je i o něco skromnější model HX 1526, který se dodává s jednou hlavou kartáčku, ale nechybí u něj funkce jako systém ochrany dásní, aktivní zakončení, dvojitá hlava, časový spínač, indikátor zapojení.

Právě teď můžou tři z vás vyhrát elektrický zubní kartáček Philips v naší nové soutěži. Více se dozvíte v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama