K vánočním svátkům, které už teď vydatně klepají na dveře, patří setkávání přátel a příbuzných, chvíle strávené v teple obýváku, kolem prostřeného a nazdobeného stolu… Na míse se skví maminčino vánoční cukroví, stromeček v rohu místnosti září tisíci světel, z reproduktoru vaší hi-fi se linou koledy a pokojem voní káva. Cítíte tu pohodičku?:-)

Možná právě ve vašem okolí se nachází nějaký milovník kávy, který ocení takový praktický a přitom milý dárek, jako jsou dárkové vánoční dózy Jacobs. Pětisetgramové balení výborné kávy Jacobs Krönung se skrývá v pěkné plechovce se zimními motivy. Takový dárek nepotěší jen chuťové buňky, ale také vaše oči. Dóza má tu výhodu, že i po vypotřebování původního obsahu si do ní můžete nakoupit další a další balení vaší oblíbené kávy Jacobs. :-) Plechovka je ideálním místem, kde skladovat kávu, protože v ní lépe uchováte aroma a káva v ní vydrží dlouho čerstvá.

Káva Jacobs Krönung, nejlepší od Jacobs, je směs výjimečné chuti, vytvořená z nejkvalitnějších zrn nejušlechtilejší kávy Arabica. Pečlivým pražením získává jedinečné aroma, díky němuž si budete se svými blízkými ještě bližší. Dárková dóza s obsahem 500 gramů se prodává za doporučenou maloobchodní cenu 149,90 Kč.
Reklama