Snažíte se zvěčnit svou neposednou ratolest u narozeninového dortu, visící na prolézačce v parku nebo stavící pískové hrady na pláži o letních prázdninách? Situace, kdy se vám jen stěží povede udělat hezké a nerozmazané fotky, lehce vyřeší digitální fotoaparát. Zavřené oči, nejasné čmouhy nebo zachycená pouze půlka hlavy je s digitálem minulostí. Nafotíte s ním spousty fotek a ty, které vám zrovna nejsou po chuti, jednoduše vymažete.
Bydlíte daleko od svých nejbližších – rodičů, sourozenců, babiček a dědečků vašich dětí, nebo vašich přátel? Není nic jednoduššího, než nafotit s digitálním fotoaparátem pár vydařených kousků a poslat je e-mailem těm, kteří s vámi nemůžou být tak často, jak byste si přáli. Když si představíte, jak dlouho by trvalo, než byste za normálních okolností fotky udělali, nechali je vyvolat a poštou pak posílali k adresátům, zjistíte, že šikulka digitální fotoaparát je k nezaplacení. Snímky také můžete vytisknout na domácí tiskárně nebo je nechat vyvolat v digitálních minilabech a pak už jenom založit do alba.
Digitální fotoaparát se zkrátka stává součástí našeho každodenního života a nenahraditelným pomocníkem při zachycování důležitých momentů z našeho života. Pokud jste neměli ještě dosud šanci digitální fotoaparát vyzkoušet, možná máte z neznámého trochu obavu. Ale nebojte, je to hračka! Vyzkoušejte si šikovný a na ovládaní zcela jednoduchý digitální „foťáček“ Olympus CAMEDIA C-120 (ano, ten který můžete vyhrát ve Vánoční fotosoutěži Ženy-in) a zjistíte, že k jeho ovládání nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti. Opravdu stačí jen vložit baterie, paměťovou kartu a stisknout spoušť. :-)
Olympus CAMEDIA C-120 je levný digitální fotoaparát s prvotřídním výkonem a příjemným designem. Je určen doslova pro celou rodinu a jeho hlavní výhodou je velmi snadné ovládání. Pořízené fotky je možno třídit tak, že si je prohlédnete na vestavěné obrazovce a nepovedené kousky jednoduše vymažete. Fotoaparát dokáže také zaznamenat krátké video-sekvence. Pořízený záběr je možné nejenom přehrát na vestavěné barevné obrazovce, ale také použít jako oživení webových stránek nebo odeslat e-mailem. Cena fotoaparátu je 6990 Kč.
Reklama